FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-05-09 18:31  [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Dość dużo przysłowiowej wody upłynęło od początku budowy i pora zakończyć ten projekt galerią : ) różnie bywało raz lepiej raz gorzej ale udało się skończyć, może i bez wszystkich drutów i innych uplastycznień ale jakoś wyszło może nie idealnie ale myślę że najgorzej też nie : ) zapraszam wszystkich do wyrażenia swojej opinii na temat mojego „dzieła” : )


To by było na tyle dodam z emodel klei się świetnie a jedynym mankamentem jest brak kilku części : )
Pozdrawiam Michał

--

 
21-05-09 19:09  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
Cyryl 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
 

Gratuluję ukończenia modelu.Będziesz z nim we Wrocławiu?Mnie Rajkub namówił, więc i ja zapraszam,zwłaszcza że powiększył byś floty IJN.
Pozdrawiam

 
21-05-09 19:27  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Taak , piszesz brak kilku cześci - w "Fuyuzuki" nie jest tak żle głównie to było z dzialkami przeciwlotniczymi - weź Benek takiego "INDIANAPOLISA" - tam to części brakowało albo lepiej- miały takie same numery - kilka różnych podobnych - fajny zonk zaliczyłem jak to na arkuszach zobaczyłem...
Generalnie model może być - wierzę ,że następny będzie lepszy...

 
21-05-09 20:34  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
stach48 

 

Dobrze że skończyłeś.Postaw na półkę i każdy będzie go podziwiał.Niedoróbek mądry nie zauważy a głupi pomyśli że tak powinno być;)))))))) NAJLEPSZEGO

 
21-05-09 21:32  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Miło patrzeć na kolejny zrobiony model IJN. Gratuluję ukończenia budowy i życzę dalszych sukcesów w rzezbieniu kartonu.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
22-05-09 07:42  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Cyryl niestety nie bedzie mnie chętnie bym przybył ale niestety inne obowiązki zwyciezyły być może uda się następnym razem ; )

--

 
22-05-09 07:57  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Może jednak ;-) ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
22-05-09 08:16  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
benek 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 13


 - 1

Rajkub niestety nie tym razem żałuje niestety : (

--

 
23-05-09 22:27  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Gratuluje zakonczenia budowy.Mnie w japoncach odstraszaja te wszystkie druty.Czekamy na nastepne okrety w Twoim wykonaniu.Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
23-05-09 23:48  Odp: [Galeria] Fuyuzuki Modelik 1:200
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Benek gratuluję ! :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024