FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
07-05-09 13:57  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Piterski zgadzam się z Tobą, już wcześniej napisałem:
>Jeżeli Karol widzi na swoim poziomie jakieś błędy, to na pewno ma rację.

Jeżeli później wszyscy się rzucają, że wydawnictwo jest czyste jak łza. A autor wątku
popełnia same błędy i do tego ortograficzne. No to nie ma się czemu dziwić, że Karol
w przypływie emocji "walnął" to czy tamto. Skoro poczuł się zaatakowany z każdej strony.
Jest to normalna reakcja obronna, dziwi mnie natomiast reakcja "starszych i doświadczonych".

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
07-05-09 14:20  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Seweryn 

 

Nikt nie napisał że wydawnictwo jest czyste jak łza, widać było na tych jego "zdjęciach", że wręgi nie umie wyciąć a bierze się za dyskusje o błędach w projekcie.

--
Seweryn

 
07-05-09 14:25  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Mam takie odczucie że Karol nie pojawi się już na tym forum , a przynajmniej nie pod tym nick'iem.
Zauważyłem że niektórzy koledzy jak dla mnie zbyt gwałtownie zareagowali na jakby nie było szczeniackie zachowanie Karola.Owszem należało mu sie kilka słów nauczki , ale potem poszło wiele wypowiedzi szyderczych i ironicznych. Tak sie przyglądałem temu i mam wrażenie że niektóre osoby dały upust swej frustracji przeniesionej z innych wątków.
Ale to jest moje zdanie i nie wiem czy się zgadza z waszym. Życzę Karolowi aby nie zniechęcił się po tym zdarzeniu do modelarstwa.Niech wyciągnie wnioski ze swojego postępowania i podniesie się ,aby dalej kleić i pokazywać nam swoje modele.
Tak na marginesie ten młodzieniec przypomina mi kogoś ............ mnie samego , też uważałem że pozjadałem wszystkie rozumy i jestem sprytny - Oj naiwny, naiwny



Post zmieniony (07-05-09 14:37)

 
07-05-09 14:31  Odp: [Relacja]Macchi C.205V Veltro
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

Leszek, Karol S. Zaczął tą relacje z "wysokiego c" wstawiając skan okładki i pisząc ze wyciął wręgi. Gdy wątek urósł do bodaj trzech stron zamknąłem go z adnotacją, że zostanie otworzony i posprzątany jak Karol naprawdę zacznie relacje. Gdy To uczynił wątek został odblokowany i wysprzątany. Na gg zwracałem młodemu koledze uwagę, żeby nie pisał z taką pewnością że model ma ewidentne błędy bo ze zdjęć wynikało, że Karol ma problemy z czystym wycięciem wręg. Nie zastosował się do tej rady i co było do przewidzenia zaczęło się to co mamy teraz (6 stron tekstu na dwa zdjęcia). Gdy Karolowi zwrócono uwagę np. na krzywo wklejoną wręgę skomentowała to dość sarkastycznie czego nie możemy już przeczytać bo post zmienił.
Czara goryczy został przelana gdy na wpis Mirka:
"Jezeli rzucane sa mocne slowa pod adresem projektu i wydawcy a zdjecie dokumentujace te "spartaczone" elementy wyraznie pokazuje ze wszystkie niedokladnosci wynikaja z bledow sklejajacego, to cos sie chyba tu nie zgadza?"
Odpowiedział:
"Ciekawe gdzie to jest??"
Bo oczywiście gdy to pisał w pierwszym wpisie wprowadził zmiany, które zmienił całkowicie sens jego wypowiedzi (cytując z pamięci "wyłapałem w modelu kilka baboli" na "opracowanie bajeczne"). Dalszych reakcji chyba nie trzeba tłumaczyć.

Wątek zamykam. Jeśli młody kolega będzie miał lepszy dzień i chciał dalej robić relacje to go otworzymy i może posprzątamy a jeśli nie. To mówi się trudno.

--
Fanatyk Kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024