FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
01-05-09 10:15  Odp: Odpowiedź (sprawa zapowiedzi USS San Francisco)
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Panie Janiszewski, jednak jest Pan złośliwy. Jeżeli łapanie za słówka ma być argumentem w dyskusji to ja w takim wypadku mogę się tylko uśmiechnąć. Pański wpis o obróceniu arkusza przywiódł mi na myśl jedną reklamę piwa (choć piwa nie piję) z udziałem 2 pań, z których jedna trzymała odwróconą butelke piwa - druga widząc, że coś jest nie tak odwróciła trzymany arkusz i w ten sposób ustawiła tekst do góry nogami. Pan również wykonał niewłaściwy obrót - pewnie dla żartu....;-)
Co do pańskiej troski o jakość dokumentacji to pragnę Pana uspokoić - nigdy na tym nie oszczędzałem i oszczedzał nie będę. Jeżeli pańska dygresja na temat ksero odnosi się do mnie, to chyba mnie Pan z kimś pomylił.
Co do kompetencji odnośnie recenzji to idąc pańskim tokiem rozumowania napiszę, że zdarzylo mi się niejednokrotnie płynąc statkiem (a własciwie różnymi statkami i okrętami), przeczytałem morze literatury na temat morza, mam znajomych, którzy wykonywali pański zawód, ale nigdy bym się nie ośmielił recenzować pańskiej pracy - to nas zdecydowanie rózni. I tak można w kółko...

Wątek założony przeze mnie powstał dlatego, że moje wydawnictwo nie jest "chłopcem do bicia". To, że nie zawsze reaguję na różnego rodzaju zaczepki nie znaczy, że godzę się na taki stan rzeczy. Głównym problemem jest to, że grupa osób uważa, że mnie nie wolno robić tego, co robią lub zrobiliby na moim miejscu inni wydawcy - np. gdy dublują się tematy to tym "złym" jestem zawsze ja.

Zgodzę się z Panem, p.Grabarczyk - zakończmy tą dyskusję. Powiedziliśmy już chyba wszystko, lub prawie wszystko. Ja będę nadal projektował modele, Pan pewnie będzie o nich pisał - prosiłbym tylko, by w odniesieniu do moich modeli stosowano tą samą miarkę, co w ocenie modeli innych wydawnictw.
Wrogami nie musimy być, ale przyjaciólmi zostać możemy - musi tylko upłynąć trochę czasu, by zmieniło się nasze podejście do drugiej strony (dotyczy to nas obu).
Dziękuję za dyskusję - niezmiernie burzliwą trzeba przyznać.

Panowie Moderatorzy - myślę, że temat został wyczerpany i to jest dobry moment, by zamknąć wątek.
Pozdrawiam
A.Haliński

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024