FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
28-05-09 13:47  Odp: [Relacja] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Pomalowałem model farbką akrylową Model Master Russian Armor Green (nr 4807) jako kolor bazowy. Teraz muszę trochę go pocieniować, tzn. górne powierzchnie (środki, bez krawędzi) pomaluję tym zielonym ale rozjaśnionym a dolne odwrotnie, przyciemnioną zieloną tylko zagłębienia i krawędzie. Całość na koniec pokryję bezbarwnym lakierem akrylowym.
Tak to teraz wygląda (choć nie wiem, czy kolor widać):




Przy kołach mam jeszcze: poprawić gumowe bandaże - czarny + jasnobrązowy; przy napinających i napędowych powierzchnie cierne - stalowy.
No i gąski do malowania idą dziś :) Chyba Gun metal.

Michał

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
04-06-09 22:53  Odp: [Relacja / galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

I nadeszła ta chwila. Modelik SU-101 gotowy. Pierwsze kreski projektu powstały gdzieś w połowie października, rysowanie w 3D skończyłem w połowie stycznia a pierwsze części wyciąłem pod koniec marca. Początek czerwca i model gotowy. Myślę że poszło dość szybko.
I końcowe zdjęcia modeliku:








I to byłoby na tyle.
Pozdrawiam
Michał

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
04-06-09 23:25  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

EEE...chylę czoła :D

Modelik świetny :)))) Mam nadzieję że zobaczę go na żywo we Wrocku !

Pozdrowienia !

--

 
04-06-09 23:30  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ale żeby gąsek samemu nie zrobić?? Wstydź się Michał:-)
Model jak zwykle w Twoim wykonaniu - perfetto paluchy lizać. Gratulacje! Mogę tylko podziwiać i dążyć do zblizonego poziomu...:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-06-09 23:48  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
pol 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

gratuluje doskonałej modelarskiej roboty, efekt wyśmienity

pozdrawiam pol

--
pol / godlewskipawel@wp.pl
ukończone: TK-3 WAK, PzKpfw I Aufs.F WAK, Admirał Uszakow Pro Model,Krupp-Protze Modelik, AB 41 Autoblinda WAK, Pietropawłowsk Modelik, DODGE WC54 WAK, R-27 CYKLON PRO-MODEL,Panhard ,Oldenburg Pro-Model,Staghound Modelik, Wz 34 KK, Kfz 69 Modelik, FAI Modelik, GM C15TA WAK, T-20 WAK, MCV 80 Modelik, M16 MGMC WAK, Tatra 813 Kolos, T-37 Answer, Dragon Wagon GPM,
na warsztacie: Willys MB jepp WAK
w poczekalni:

 
05-06-09 00:16  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Widownia wstała i krzyczy.... Autor , Autor , Autor ....!!!!!!!!!
Gratulacje !

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
05-06-09 08:52  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Model wiadomo - klasa. Ja mam jeszcze pytania: jak się trzymają zapasowe ogniwa gąsienicy na pochylonym pancerzu i skąd tam tyle włosków?

A koła wyglądają z boku cudownie. Na niektórych widać te nieszczęsne włoski, ale są ujęcia, że można wzdychać do nich i oczyska napawać widokiem.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
05-06-09 09:10  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Prawie "późny" Archer :-)
Gratulcje.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
05-06-09 09:33  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Gratulacje, pięknie zrobiony model. Miałem okazję oceniać go jako sędzia na konkursie w Radomiu. Model zajął I miejsce w swojej klasie.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
05-06-09 10:23  Odp: [Relacja/Galeria] Projekt własny - SU-101 rosyjskie działo samobieżne
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Swietnie sklejony model !!!..............gratulacje !!!! Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024