FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
05-11-08 16:47  Odp: [Galeria] Ansaldo A1 Balilla
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Do czasu zobaczenia na żywo sklejonych modeli tego autora byłem do nich nastawiony dość sceptycznie. Jednak powoli zmieniam zdanie, bo okazuje się że model niezbyt ciekawie ( moim zdaniem ) wyglądający na płasko po sklejeniu przeistacza się nie do poznania.
Twój model potwierdza to co napisałem wyżej, czyli podoba mi się. Żeby jeszcze fotki były lepsze...

Co do źle umieszczonych włókien kartonu to miałem to samo w innym "druciaku" z WAK-u ( niezwykle denerwujące ) którego galeria niebawem się pojawi.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Galeria] Ansaldo A1 Balilla  nowe
jurek 1617 05-11-08 09:58
 Odp: [Galeria] Ansaldo A1 Balilla  nowe
Rafał Ż. 419 05-11-08 10:26
 Odp: [Galeria] Ansaldo A1 Balilla  nowe
piotter 390 05-11-08 11:20
 Odp: [Galeria] Ansaldo A1 Balilla  nowe
jurek 1143 05-11-08 13:02
 Odp: [Galeria] Ansaldo A1 Balilla  nowe
ceva 819 05-11-08 16:47

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024