FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
25-11-09 07:35  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Bardzo mi się podoba i czekam na galeryjkę końcową. Mam jedną małą "uwagę". Może by tak zamknąć kilka miejsc w zasobnikach imitacjami kryz łusek - teraz tak pusto trochę to wygląda.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
25-11-09 21:08  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Seba, teraz to mnie zastrzeliłeś tym pytaniem. Musisz mi łopatologicznie wyjaśnić na język chłopski co znaczy Panzer-Rost, bo za nic nie trybię o co chodzi. A z tymi pigmentami to może bym i popróbował, ale najlepiej gdybym zobaczył w realu jak ktoś inny to robi. Bo tak czytając na forum o różnych metodach ciężko mi się do pewnych rzeczy przekonać. Natomiast całe moje dotychczasowe malowanie to tylko Pactry + pędzelek.
Demon, może i by fajnie to wyglądało. Ale moja wizja tego modelu polegałana tym, że pojazd jest ogołocony z większości klamotów gdyż został porzucony na polu walki. Ausf. H zrobię już z wszystkimi detalami, pozdrawiam! ;-)

 
25-11-09 21:46  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
Yautay 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

masakra, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.... :D

--

 
25-11-09 22:43  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
volsebix   

Hejka!
Panzer-Rost = Pancerna rdza :-) Chodziło mi o rdzewienie pojazdu. Czy będziesz nakładał ślady rdzy i zacieki po wodzie deszczowej na pancerzu ( rainsy) ??

 
26-11-09 07:16  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

A tak coś czułem przez skórę, że to chodzi o rodzaj farbki Seba. Nie planowałem robić czegoś takiego, ale może spróbuję. Jakoś nie mam przekonania do rdzy na pojazdach bojowych, pozdro.

 
27-11-09 18:37  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Dzisiaj mam do pokazania składane foteliki znajdujące się w przedziale bojowym. Nie bardzo wiedziałem jak zrobić same siedziska, czyli jak uzyskać taki kształt przypominający miskę. Ale jak przypomniałem sobie jak StuG pięknie przetłoczył elementy wózków w T-37, to mówię spróbuję podobnie. No i wyszło jak widać. Do następnego.





 
27-11-09 18:52  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Bardzo realiztyczne wykonanie! aż pośladki bolą jak się patrzy na tą blache;)

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
27-11-09 19:12  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Ten Marder wnet sam pojedzie. Podziwiam i pozdrawiam

--
gienek

 
28-11-09 09:20  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Dzieło sztuki , zbieram właśnie jape z podłogi

--
Pozdrawiam

 
25-12-09 14:16  Odp: [Relacja] Marder III (SdKfz 139)
kujot666 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
 

Witam w ostatniej odsłonie tej relacji. Wreszcie udało mi się złożyć wszystko do kupy i definitywnie zamknąć budowę tego modelu. Jak wyszło - ocenę pozostawiam wam. Bardzo dziękuję za pomoc w budowie Demonowi, Mario, QNiowi i Piterpanzerowi. Po części, dzięki każdemu z nich ten model wygląda tak a nie inaczej. Ogólnie osiągnięty efekt mi się podoba, niestety wiedza o tym, że sporo rzeczy nie jest zrobionych zgodnie z oryginałem trochę mnie zniesmacza. W sumie, w trakcie budowy mogłem to poprawić, no ale leń był większy i zostało to jak jest. Dziękuję wszystkim za uwagę i do usłyszenia. Miłego oglądania, fotki są trochę marne ale pogoda za oknem nie pozwoliła mi na lepsze, pozdrawiam. :-)





 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024