FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
01-03-08 14:18  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
VVitek 

 

Cytat:
A na koniec mały postulat:
"Łapy won od Syreny!"

Jeżeli mnie przeczucie nie myli to coś sie kroi koło syreny ;) Szanowny Aviator w dziale "POJAZDY" założył temat z pytaniem o strażacką wersję Syreny Bosto. Tak samo było w przypadku Warszawy, wtedy Aviator pytał o silnik tego samochodu. Może się mylę, ale wydaje mi się że coś w tym jest ;)

PS. Oby tak dalej, niech powstaje więcej polskich samochodów, np. Fiat 125p, Maluszek, Lublin...

 
01-03-08 17:56  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-up.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Trafnie to Piotrze ująłeś.Niech narzekacze wszelkiej maści skleją ,poprawią okrutne ich zdaniem babole. Zapewne Ci co najbardziej psioczą na ten model alfabetu uczyli się w szkole na książce serwisowej FSO.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
01-03-08 20:15  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

V Vitek. Nic nie powiem. I tak już jedno piekło jest.

--
aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
01-03-08 20:24  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
VVitek 

 

A ja póki co zostawiam swoje domysły dla siebie.
Nadal jestem pod wrażeniem modeli i nie mogę się doczekać na przesyłkę z Modelika :)

 
01-03-08 22:55  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Syrena?!
Proszę nieeeeeeeeeeeeeee tylko nie to!

I nawet nie proście o karykatury Polskiego Fiata 125P i innych polskich aut.

Ja na razie uprzejmie proszę ...

Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI




Post zmieniony (01-03-08 22:57)

 
01-03-08 23:19  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Ja na razie uprzejmie proszę ...

A jeśli prośby nic nie dadzą? To chyba pozostanie tylko głodówka;-) albo okupacja drukarni wydawnictwa;-)

--
pozdrawiam
Piotr


 
01-03-08 23:31  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-up.
buczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A ja cały czas czekam na Fiaciora 125,najlepiej sanitarkę. Zawsze pozostaję własna inwencja waloryzacji. Na Nysie (pozdro dla Autora)też psy wieszali a ja ją właśnie lepię i jestem bardzo zadowolony bo daję duuuużo do myślenia! I to według mnie jest właśnie modelarstwo.
Pozdrawiam!



Post zmieniony (01-03-08 23:33)

 
02-03-08 01:40  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-up.
wichura3 

 

Najlepszy model dla frustratów , malkontentów , " płaczków forumowych" to taczka , najlepiej "japonka ". Wszyscy by się do niej zapakowali i wyjechali do krainy szczęśliwości modelarskiej. Tam kleili by sobie same "ideały " .Nikt by tam nie zaglądał oprócz nich samych.

 
02-03-08 07:37  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-up.
Q22Q   

Witam, a może tak by ktoś zaprojektował Trabanta :-) popularnie znanego jako "mydelniczka" "ford karton"

Pozdrawiam Grzegorz

--

 
02-03-08 10:01  Odp: [nowości: MODELIK 5 i 6/08] „Warszawa-garbus” taksówka i pick-u
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Q22Q oj sporo jest taki pojazdów które byśmy chcieli :) Tak to juz jest.
A reszcie modelarzy życzę troszke luzu ;) I nożyczki w dłoń :D

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024