FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
10-01-08 23:08  Odp: Zapytanie o modelarnie.
Ijon 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Hmm... To może być ciekawe. Ja mieszkam w Bydgoszczy (400000 mieszkańców), i z tego co sie orientuje to mamy 3 modelarnie. Zainteresowanie nigdy nie było bardzo duże - na modelarniach zawsze był komplet, ale nikt więcej się nie zgłaszał. Ta do której ja chodziłem zawsze miała po 15 - 20 osób (zapisanych w danym roku). W pozostałych dwóch modelarniach "użytkowników" było więcej, ale i tak BARDZO niewiele jak na tak duże miasto. I tutaj powtórzę rade KoRsarza - przede wszystkim PROPAGANDA, gdzie tylko sie da.
Osobiście uważam że to jest świetna sprawa - zawsze można poznać kogoś kto chętnie porozmawia z tobą o modelach... A to się często nie zdarza.

Powodzenia

--

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 Zapytanie o modelarnie.  nowe
Hornblower-Krosn 1596 10-01-08 12:48
 Odp: Zapytanie o modelarnie.  nowe
Korsarz 459 10-01-08 21:24
 Odp: Zapytanie o modelarnie.  nowe
Ijon 381 10-01-08 23:08
 Odp: Zapytanie o modelarnie.  nowe
Hornblower-Krosn 400 11-01-08 10:43
 Odp: Zapytanie o modelarnie.  nowe
PD 375 11-01-08 12:37
 Odp: Zapytanie o modelarnie.  nowe
Ijon 1024 11-01-08 22:37

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024