FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
06-05-08 19:34  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

kirkris napisał:
>Może UOKiK powinien na to spojrzeć?

To może od razu do Trybunału Praw Człowieka? Ja walczyłbym o odszkodowanie za straty moralne oraz za stres towarzyszący przeglądaniu modelu.
Kirkris, czy Ty zamierzasz w ogóle ten model kupić?(nie mówiąc już o karkołomnym wyczynie jakim jest jego sklejenie). A może Twoje biadolenie jest jedynym sposobem na zaistnienie na forum?
Ludzie którzy na prawdę modele od hala kleją jakoś nie mają problemów egzystencjalnych związanych z tą erratą. Ciekawe dlaczego? Może im po prostu zależy na sklejeniu danego modelu i wiedzą jak tą erratę zdobyć nie czekając na następny numer. Kirkris, wróć na 10-tą stronę wątku i przeczytaj ją bardzo uważnie.

--

pozdrawiam
Piotr




Post zmieniony (06-05-08 19:34)

 
06-05-08 19:46  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Michał H 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Ludziska! Od modelu za 28 zeta oczekujecie super ekstra jakości itd. jak od auta za 280 000 zeta. Co za głupota! Nie chcesz to nie kupuj!



Post zmieniony (06-05-08 19:49)

 
06-05-08 20:45  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Dobre, to samo w kolejnym modelu. Proponuję wszystkim wydawnictwom klejenie kolorowych surówek, choćby z tanich atramentówek, i obejrzenie ich później z każdej strony przed wydaniem. Na pewno da się uniknąć takich błędów jak ten.

Po wpisie p. Halińskiego wycofuję się z tego co napisałem o jego nowym modelu. Jeśli na zdjęciu oryginału jest jak w modelu, to wszystko jest w porządku.



Post zmieniony (06-05-08 23:22)

 
06-05-08 21:02  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Ale jesteście pewni że to jest błąd?

--


Homo homini lupus est.
Qrchak GG:3601204

 
06-05-08 21:18  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Hmm jak dla mnie opieranie się na obrazie z okładki, jak zwykle zresztą świetnym tylko w ramki oprawić, jest...szukaniem dziury w całym.
Osobiście modelu nie kupiłem, mimo świteengo druku i ciekawego tematu. Stwierdziłem, że i tak go nie skleje a kolekcjonerem nie jestem :).

Co do samej ceny uważam ją za OK, nie przesadzajmy, że jest to aż tak dużo.

Teraz czekam z niecierpliwością na pierwsze relacje:)

--

Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.



Post zmieniony (06-05-08 21:21)

 
06-05-08 21:58  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dobry wieczór wszystkim,
jeżeli chodzi o stateczniki poziome to niestety (dla niektóych) tak ma być. Widać to na schemacie malowania, które potwierdza zdjęcie tego samolotu (choć może niezbyt dobrej jakości).
Pozdrawiam
A.Haliński
ps.
Moi drodzy,
gdzie Wasze umiłowanie sklejania modeli, gdzie radość z tego hobby.
Wszędzie węszycie podstęp z mojej strony i chęć nabicia Was - klientów - w butelkę, jak z erratą do Spitfire'a IX (najlepsze jest to, że najgłośniej krzyczał o tym ten, który.... nie kupił modelu Spitfire'a, za to niemal otwarcie zadeklarował się jako mój bez mała wróg). Jeżeli tak w istocie uważacie, to nie kupujcie naszych modeli i problem rozwiąże się sam... . Jest tylu wydawców, którzy już nas doganiają, a nawet czasami przeganiają (co prawda ceną, ale od czegoś trzeba zacząć...), że z zakupem modeli (dobrych czy złych to w tym przypadku drugorzędna sprawa) nie powinno być kłopotu.

 
06-05-08 22:13  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

A ja go dziś kupiłem i już zacząłem sklejać. Jak na razie to czysta przyjemność. Pozdrawiam.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
06-05-08 22:35  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
yak   

A ja dla odmiany czerpię radość z kolekcjonowania wydanych modeli i wydawnictwom AH nie mogę się po prostu oprzeć. Między innymi z powodu podejścia Wydawcy do swojej pracy. Jako klient czuję się szanowany i za to płacę i to chętnie. Wynajdywanie zaś błędów traktuję trochę jak sport, który pomaga podnosić poziom.
To tyle.
Pozdrawiam Wszystkich.

 
06-05-08 23:43  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
OzzY 

 

Dziękuje Panie Andrzeju za wyjaśnienie.
W miedzy czasie zainteresowany tematem zacząłem nieco grzebać i znalazłem prawdopodobnie to zdjęcie o którym Pan wspomniał - ciekaw jestem czy to to, czy tez moze ma Pan inne?:



jest to zadziwiająca niekonsekwencja w malowaniu tych samolotow - z tego co sie zorietowalem, kopiąc dziś chwile w necie - pozostale maszyny, ktorych zdjecia i reprodukcje widzialem mają "kompletną" plame. Co ciekawe ten "blad" jest na tym samolocie tylko w malowaniu zimowym... letnie jest kompletne. Dlaczego mechanik malulujacy bialą zmywalną farbą tak sobie robote uproscił? Jaka za tym kryje sie historia... hmmm.. moze dzien wczesniej byla jaks "impreza" na czesc kolejnego zwycienstwa Hansa :) ?! Ciekawe... ciekawe...

Pozdrawiam
Konrad.

***********************************************************************************************

Czesto ogladajac uwazniej jakis obiekt, w tym przypadku model, odkrywamy rózne "smaczki" nie do konca jasne na pierwszy rzut oka, cos intrygującego, zaskakującego...
Przecietnie ineligentny czlowiek próbuje przynajmniej wyjasnic, dowiedziec się dlaczego coś jest tak a nie inaczej... szuka sam lub pyta tych ktorzy to szukanie maja juz za sobą... Inni mniej..... hmmm... inteligentni inaczej od razu robia zadyme i wywlekaja spiskowa teorie dziejow na swiatlo dzienne... Jak to stare chinskie przyslowie mowi - najbardziej dudni pusty bęben.... (a dudnienie w necie to miedzy innymi pisanie WERSALIKAMI) - to tyle w kwestii komentarza niektorych postów.

 
06-05-08 23:45  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Tak, nie kupiłem Spitfire, a mój "krzyk" na temat erraty należy rozumieć szerzej ,dotyczy innych poprzednich modeli np. Hellcat.
W pewnym sensie wpis o erracie zrobiłem ironicznie, gdyż ja mam zupełnie inne odczucia niż Ceva. Zauważyłem, że z reguły wytykane są błędy innych wydawców np. A i M,a wydawnictwo AH to tabu, którego nie można nawet dotknąć.
Co do Spitfire już przeprosiłem.
Wróg ??? Chyba zacznę wierzyć w teorie von Dänikena.
Proszę pokazać w którym miejscu krzyczę ? Jeśli te zarzuty są w moim kierunku.
Nikt mi nie zabroni również kupować modeli, które mi sie podobają .



--





Post zmieniony (06-05-08 23:58)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 14Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024