FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 14Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
27-04-08 10:14  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Przecież errata do Spitfire'a była dosyłana przez wydawcę za darmo...

Tak myślałem:-) Ale ponarzekać trzeba...

--
pozdrawiam
Piotr


 
27-04-08 10:52  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

No to w TYM przypadku pozostało mi tylko przeprosić wydawcę, na usprawiedliwienie napiszę, że nie kupowałem Spita więc nie szukałem erraty. :-)

--


 
27-04-08 12:53  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
leetomek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Brewster Buffalo AH na 100 % kupię bo czekam na niego od stycznia :D

Dyskusja na temat erraty , spowodowała u mnie chęć zakupienia Spitfire'a bo , ponieważ posiadając errat do Spitfire'a będę musiał do niej zakupić model Spitfire'a (hahaha)
tak samo było z erratą do F6F-3 Hellcat KA 3-4/2000 , najpierw posiadałem erratę (w Airacobra) a potem zakupiłem do niej model ! serio (hahahaha)

Mimo małych błędów i tak Haliński jest dla mnie numer 1 !! (ale ze mnie lizus :))

 
27-04-08 13:03  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Monster sQbee   

Przepraszam - nie chcę żadnej zadymy - a co w oryginale Spita jest źle (kształt wregi , dobór kolorów zarys steru kierunku ?)

 
27-04-08 13:33  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
dancemacabre 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czyli mam rozumieć, że cena Buffalo zależy od salonu prasowego? Zgodnie z wypowiedzią Mejdej na to wychodzi...

--
Buduję kartonowe modele samolotów, a nie ich repliki

 
27-04-08 14:01  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Buffallo obejrzałem sobie w Bielsku-Białej. Ładny, ale to nie model dla mnie. Najbardziej z niego ucieszyła mnie zapowiedź Wespe :D

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
27-04-08 14:10  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Monster - na forum była mowa o niewłaściwym zestawieniu pól barwnych na sterze. Wpisów o innych potknięciach nie widziałem, model zamówiłem bezpośrednio u wydawcy, dostałem już z II wydania z wszystkimi poprawkami, więc się nie wypowiem.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
27-04-08 14:25  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Bartas 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4


 - 2

dancemacabre - wydaje mi się, że w przypadku Mejdej sprzedawca po prostu sie pomylił, bo odkąd kupuje myśliwce z okresu II WW z wydawnictwa A. Halińskiego (kupuje od Mustanga III) wszystkie były po 25 zł, a tutaj taki wyjątek i możliwe, że sprzedawca "wszedł w rutyne" xD

pozdrawiam

--

 
27-04-08 19:19  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Oj tego nie wiem czy się sprzedawca pomylił czy nie zapłaciłem 25 i dostałem paragon z taką kwotą, a model kupiłem w Empiku w Arkadii w Warszawie.

--

 
27-04-08 23:03  Odp: [Zapowiedź] Brewster Buffalo (Model 239) AH
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kartonowy Arsenał w momencie ukazania się kosztuje 25 zł. 28 -30 (zależnie od objętości) kosztuje jak chcemy go sobie później zamówić u wydawcy. Ot i cała tajemnica.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 14Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024