FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 20Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
21-12-07 11:50  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Właśnie wróciłem z poczty. Mam nadzieję że mój skromny podarunek świąteczny dla Michałka pomoże chociaż troszczkę. Życzę powrotu do zdrowia i trzyam kciuki zarówno za Michałka i Bartka.

--



Post zmieniony (21-12-07 11:54)

 
21-12-07 11:59  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
SzoJer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Przyłączam się do akcji pomocy wpłatą na konto.
Życzę zdrowia dla Michałka i nadziei dla Jego rodziny.
Jerzy.

--
------------------------------------------------------------------------

 
21-12-07 13:50  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Padre 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
 

Choć to fatalny okres (choroba nie ma względu na święta) to dołączam się swoim skromnym datkiem na konto.
Może to dzisiaj niemodne, ale korzystając z okazji świąt na pewno warto westchnąć do obchodzącego urodziny Chrystusa. Ja oprócz dokonanego przelewu, swoich kilka słów w sprawie Michałka szepnę przy wigilijnym stole (i nie tylko przy stole) bo ">Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego." Jk 5,16.

Bartek i Michał trzymajcie się.

--
Pozdrawiam
9058348
W stoczni: Koga Hanzeatycka
W hangarze: P-51D Mustang
Zwodowane: Rzymski statek handlowy, grecka birema, łódź faraona, łódź rybacka , Łódź św. Wojciecha A.D. 997 - JSC
Gotowy: Sherman vc Firefly, Fokker Dr.1

 
21-12-07 14:01  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Raven666 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Również przyłączam się do tej akcji wpłatą na konto. Przelew właśnie poszedł - co prawda skromny, ale jak to mówią "ziarnko do ziarnka..."
Oby Mikołaj przyniósł na gwiazdkę dużo zdrowia dla Michałka.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości - Albert Einstein

Post zmieniony (21-12-07 14:02)

 
21-12-07 14:38  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Aston 

 

Serdeczne życzenia powrotu do zdrowia dla Michałka! A dla jego rodziny – wiary i wytrwałości, i oczywiście ciepłych, rodzinnych świąt.
Finansowo niewiele mogę (zwłaszcza teraz) pomóc, ale com mógł – tom posłał (zdaję sobie sprawę, że to niewiele, ale niewiele + niewiele + ....+niewiele = czasem bardzo wiele, dlatego przemogłem wstyd i zażenowanie wysyłając ile mogłem); a dorzucę w sprawie Michałka prośbę w modlitwie do Ojca i jego Syna, którego narodzenie będziemy niebawem świętować.

 
21-12-07 15:19  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
tom_tom 

 - 0

Na Polskim Forum Modelarzy RC wstawiliśmy ogłoszenie na głównej stronie - link bezpośredni do strony z pomocą dla małego Michałka - każdy przeczyta !!!

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?p=62645#62645

Pozdrawiam - Tomek

--

Pozdrawiam z Bielska-Białej :)

Post zmieniony (21-12-07 15:31)

 
21-12-07 15:54  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Combat   

Witam jako że posiadamy około 400 modeli które zamierzalismy rozdać do domów dziecka chciał bym zapytać czy można by było dołączyć sie do tej akcji. Jako firma nie możemy sprzedać ich ponieważ pójdzie to w księgowość ale możemy przekazać część tych modeli aby ktoś zorganizował aukcje charytatywną. Modele mają zły kolor jest on brązowy a nie oliwkowy. Ale niektórym nie powinno to przeszkadzac lub tez moga być uznane za cegiełki.
Pozdrawiam
Jacek Dziedzic
Wydawnictwo Combat

 
21-12-07 16:30  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Czy istnieje może jakaś fundacja mająca na celu zebranie funduszy na leczenie Michałka, gdzie możnaby wysłać 1% podatku jakim możemy dysponować?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
21-12-07 16:39  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
wichura3 

 

Kadłubek , mogę wystawić Twoje modele na Allegro. Daj znać kiedy będziecie w Warszawie to się umówimy na odbiór. Michaś odemnie też masz " cegielkę " Trzymaj się.

 
21-12-07 16:43  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
RyWal 

 

Pieniążki poszły, posłałem ile mogłem. Michał, autorzy też są z Tobą. Zdrowiej chłopie i twardy bądź, jak każdy modelarz. Dasz radę.

--
Pozdrawiam - RyWal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 20Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024