FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 20Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
28-12-07 08:49  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Dudus, bardzo proszę, żebyś założył nowy wątek z Twoją propozycja powołania stowarzyszenia, bo totalnie zaciemnimy sprawę Michałka, a Twoja propozycja może spotkać się z dużym zainteresowaniem

Co do rozpoczęcia akcji pomocy rodzinie Bartka zostało już tyle powiedziane, że nie widzę sensu dalszego dzielenia włosa na czworo, a już w ogóle nie uważam, żeby Mariuszowi należały sie jakiekolwiek przeprosiny.

Proszę o uszanowanie mojej prośby sprzed kilkunastu godzin i nie wałkowaniu już tematu co i jak powinno się zrobić, kto i z czego miał , ma czy będzie miał obowiązek sie tłumaczyć.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
28-12-07 09:00  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Pioter   

Też miałem problemy zdrowotne ze swoimi,więc trzymam kciuki.Dołożyłem swoją cegiełkę

--
Piotr

 
28-12-07 11:37  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

oto jaki email otrzymałem od allegrowicza o nicku "omaar1" :

"Mam przyjemność wygrać Pańską aukcję i chciałbym potwierdzić dane do przelewu - Bartłomiej Kot ul. Dolnobrzeska 46e m1 54-072 Wrocław mBank 36 1140 2004 0000 3102 3340 6886 "dla Michałka; nr aukcji; nick z Allegro" - niestety nie jestem bogaty ale 120 zł mogę wpłacić proszę potwierdzić a natychmiast dokonam przelewu.
Trzymam kciuki za małego.
pozdrawiam omaar1"

...normalnie jestem powalony dobrocią serca, zaczynam naprawdę wierzyć w ludzi. Okazuje się, że każdy z nas w razie potrzeby może liczyć na pomocną dłoń!

barthek, jak tylko będzie przelew daj znać na priv.

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
28-12-07 11:40  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
dudus   

Korsarz czekam na potwierdzenie

http://allegro.pl/show_item.php?item=286964555

--
Szaleństwa.

 
28-12-07 17:59  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Miś   

Misie też wrzucają swoją cegiełkę, niech Imiennik szybko wraca do zdrowia

--



Post zmieniony (28-12-07 18:00)

 
30-12-07 13:53  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
swgregor   

Witam,choć jestem modelarzem z innej branży(samochody,samoloty rc)
przyłączam się do Was w temacie pomocy Michałkowi bo sam mam dwie wspaniałe córki dla których, gdyby trzeba było oddałbym wszystko
co mam,nawet własne serce! Przesyłamy z żoną i córkami cegiełkę i życzymy Michałkowi szybkiego i pełnego powrotu do zdrowia.
swgregor z rodziną
...Modelarz Modelarzowi Modelarzem.

--
swgregor

 
30-12-07 17:38  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Roinok 

 

Rzadko tu zaglądam a jeszcze rzadziej zabieram głos. To co przeczytałem strasznie mnie wzruszyło. Tak że bez cienia wątpliwości zaraz wysłałem skromny przelew. Pozdrawiam Serdecznie Michała i Bartka i życzę dużo zdrowia.

--

 
30-12-07 20:27  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
Pacyfic_77   

Przed świętami puściłem moją skromną cegiełkę dla Michałka życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Nie będę sie rozpisywał ale na początku grudnia moja koleżanka z pracy dowiedziała sie ze jej czteroletni synek ma cukrzycę - pompa insulinowa trochę kosztuję- tak czy siak zrobiliśmy zrzutkę. Mały datek niepokrywający całych kosztów. Tak samo tutaj masz ochote pomóc zrób to - jesli nie masz ochoty - nie komentuj! Nie wiesz czy za moment ty nie będziesz potrzebował pomocy.
Na Nowy Rok dla Michałka i całej życzliwej modelarskiej braci dużo zdrowia!!!

--
"Na warsztacie Hallny R-17 1:20 plus mały modelik"

 
31-12-07 11:03  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
marek_c4 

 

Witam
Nie zaglądam tutaj zbyt często ponieważ zajmuję się raczej szktniczym RC ( dlatego tak późno )
C-4 Team przyłącza się do akcji
Strona C-4 Team
Forum C-4 Team - dział >O wszystkim i o niczym<

--
Pozdrawiam z Poznania
Marek_C4
http://marek.aplus.pl/strona
http://marek.aplus.pl/forum

 
02-01-08 19:30  Odp: Michał, Ubooty i Bartek. Pomóżmy!.
RobertG   

I ja się dołączam z małą cegiełką. HNY i dużo zdrowia dla Michałka. Sorki że tak późno ale ostatnio rzadko wchodzę na forum.

--
RobertG (skype: robekk)
--------------------------------------
Samoloty II WW
1:33 karton i 1:72 plastik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 20Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024