FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
18-12-07 21:37  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
siennia 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5


 - 2

To ja może tak z pewną nieśmiałością...

...chcę FIŃSKIEGOOOOOOO!!!!!!!!!!

--
Ukończone:
Fokker E.III <> Avia S-199 <> PWS-50 <> Avia B 534 <> Lublin R-VIII bis <> PZL-P11C <> A6M2 Zero <> Fokker Dr.1
Pod nożem: ???

 
18-12-07 21:41  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czterech :) Ale na powaznie - podjaralem sie :) I oczywiscie czekam....

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
18-12-07 21:44  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a ja chcem obydwa

 
18-12-07 21:52  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
mario1970   

A ja wam powiem , że wersja fińska od wersji używanej przez RAF różniła się dość spora liczbą detali . Zainteresowanych odsyłam do monografii Buffalo wydanej przez Kagero. Fiński wariant , czyli " perła nieba " to nie tylko nałożenie nowego kamo, ale także opracowanie niektórych elementów od nowa.

--



 
18-12-07 21:55  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
Miś Kolargol 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi, ale dlaczego akurat wtedy, gdy po długich staraniach zdobyłem ten model w skali 1:50, następnie go powiększyłem do 1:33 i już miałem brać się do roboty (po ówczesnej waloryzacji) i tu masz... taka niespodzianka... i to akurat w malowaniu, które najbardziej lubię dla tego samolotu!!!!!!!!
CZEKAM Z NIECIERPLIWOśCIą

 
18-12-07 22:09  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
mikoaj68 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


 - 4

Tylko taki



Pozdrawiam Tomasz.

 
18-12-07 22:23  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

w sumie też jestem za fińskimi barwami, ale i tak go nabędę w jakim kol wiek malowaniu by nie wyszedł :]

--

 
18-12-07 22:28  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Właśnie taki:):)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
18-12-07 22:57  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster " Buffalo " Mk I z Kartonowej Kolekcji
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

mario1970 zapewne wszyscy tu o tym wiemy, ale może projekt jest na tyle w pieluchach , że jest jakaś szansa i na te zmiany. ;-)
Brytyjczyków było , jest i będzie jeszcze wielu, a Finów można policzyć na palcach 1 ręki (wliczając modele w skali 1:50).
Z drugiej strony to rozumiem Pana Pawła, w fińskim malowaniu model może mieć nieco kłopotów ze sprzedażą w Niemczech itp.

--


 
18-12-07 23:04  Odp: [ Zapowiedź ] Brewster
mario1970   

Radussie .

A ja mam wrażenie że nie wszyscy o tym wiedzą , ale może jak zwykle się mylę : - )))

--






Post zmieniony (18-12-07 23:25)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024