FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
08-01-09 19:29  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Jest świetny

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
08-01-09 23:44  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Gratuluję i domagam się dalszej fotogaleryjki:)
Na latadle pokładowym zwiała Ci chyba część oszklenia z wycinanki.

Pozdrawiam

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
09-01-09 07:53  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
KPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


 - 1

Model piękny - moje gratulacje. Koniecznie wstaw więcej zdjęć. Jak dla mnie żeby pokazać taki model to ze 30 by się przydało przynajmniej.

Pozdrowienia,
Paweł

--
Wypociny:
Curtiss BF2C-1 Hawk; Grumman F4F Wildcat; Dewoitine D-520; Spitfire Mk I; Martin Kitten; Ła-5FN;Mosquito FB VI;Nowgorod;Mustang III

 
09-01-09 08:23  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
madteam19 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

popieram kolegów,więcej zdjęć=)
a model bardzo ładny,gratuluję

--
moja stronka http://www.madteam-modelarstwo.cba.pl zapraszam
pozdrawiam
Patryk vel madteam

 
09-01-09 09:20  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Łał. Dzięki za miłe słowa . samolocik tak ma :):) nie jestem taki dobry jak Saburo i nie dałem jeszcze rady wykonać wnętrza latadła i wygląda to tak jak wygląda .









o większe zblizenia będę musiał ładnie prośić w przyszłym tygodniu . A co następne hmmmm sam się zastanawiam :):)

 
09-01-09 10:02  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Kopciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Świetny model! Ilość szczegułów,oraz precyzja wykonania robi wrażenie.
--

Pozdrawiam<<kopciu>>
W produkcji "Graf Spee"

Post zmieniony (09-01-09 10:03)

 
09-01-09 10:53  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Thunder909 

 

Swietny model,gratulacje !
Mam pytanie,gdyz Twoja relacja miala tak duza przerwe i jakos nic nie wyczytalem : uzywales jakis blach trawionych czy innych akcesori ?

 
09-01-09 10:58  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Zbliżenia się zrobi. Nie trzeba prosić;-))
Wezmę aparat...
A sam model - no no no... Będę się także starał Cię namawiać na jakiegoś HMS'a;-))
pozdr. Lukas

--

 
09-01-09 11:53  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeśli chodzi o sam model klei się wyśmienicie (to tylko moje subiektywne zdanie) , jeśli chodzi o minusy to troszkę słaby opis umiejscowienia linek z masztów ( posiłkowałem się wydawnictwem aj-press krążowniki typu Admiral Hipper cz. 1, wszystko pięknie wyrysowane )kilka częsci ma inny kolor (drzwi 124,i jeden trap 209 ale zapasu jest tyle że na jeszcze pół okrętu by starczyło )i trzy kolory dna ale to już chyba wina drukarni. Na zdjęciach zobaczyłem jeszcze kilka niedomalowanych części i troszkę się z nimi jeszcze pobawię. Korzystałem z elementów fototrawionych , relingi , drobne elementy , wszelkie druciki wszystko fajnie pasuje , tylko trzeba je wpuszczać w komin i w nadbudówki , ja tego nie zrobiłem na kominie za daleko odstają i troszkę mi brakło , ale człowiek uczy się na błędach , i nie będę tego już poprawiał . Lufy także z GPM (troszkę nie trzymają wymiarów z tymi które są pokazane na szablonach , ale patrząc na całośc chyba tego nikt nie zauważy )
Pozdrawiam Andrzej

Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

Post zmieniony (09-01-09 12:14)

 
09-01-09 12:10  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
kedzior25 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Łał!!! Mucha nie siada z tego co widać ze zdjęć. Piękne wykonanie pięknego modelu. Ja też wróciłem do modelarstwa po kilkunastu latach przerwy i ten model leży już u mnie na półce. Musi jednak poczekać aż rozruszam palce na innych, mniejszych okrętach, bo nie chcę spartolić tego modelu. Będzie trudny wybór za jakiś czas: najpierw Hippek, czy Yamato od Hala ;)
Gratuluję!!!
Powtórzę pytanie od Thunder909: jakie akcesoria używałeś? Fototrawki, czy coś cięte laserem też stosowałeś?

--
Pozdrawiam, Przemo.
"Gneisenau" 1:300 z GPM,
W stoczni "Leberecht Maass" 1:200 z GPM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024