FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
24-11-07 10:45  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
Highlander 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 2

Wyręczę Yanisa :)

 
25-11-07 18:55  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
małyGlód 

 

Mnie tez olsnilo z ta siateczka podczas picia herbatki - dzis mam juz calkiem pokazny zapasik tego ustrojstwa...

Najlepsza byla zabawa z ich czyszczeniem.Ale czego to modelarz nie zrobi.

Ladny okrecik Ci wychodzi, bede sledzil z uwaga.

--
Pozdrawiam Pawel

Utknąłem w niemocy ... :/

 
20-12-07 16:42  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Pozwole sobie wyciagnac watek z czelusci, aby zadac male pytanie na czasie. Od jakiegos czasu chodzi za mna ten model i chyba niedlugo juz wytrzymam :). Moje pytanie dotyczy pokladu, a nigdzie nie widze fotki. Na kartonbau znalazlem nawet fotki poszczegolnych arkuszy, ale one nie rozwiewaja moich watpliwosci. Chodzi mianowicie o (jakze by inaczej)... swastyke. W wydaniu, ktore prezentowal chyba jakis niemiecki modelarz widac poklad a w zasadzie dwie jego wersje - jedna z bialym kolem, zapewne miejscem do namalowania swastyki i drugim bez niczego. Czy w wydaniu "na Polske" ta swastyka jest czy jej nie ma (biorac pod uwage specyfike rynku niemieckiego)? Czy jest wersja pokladu bez tej namalowanej swastyki?
Przyznam, ze jakims wrogiem swastyki na modelach nie jestem i nie mam nic przeciwko, wiernym oredownikiem prawdy historycznej tez nie, ale drazni mnie takie cos na pokladzie okretu - ze wzgledow czysto estetycznych, po prostu wolalbym czysty. Wiec po tym przydlugim wstepie pytanie - czy w wycinance jest taki poklad czysty czy go nie ma? Ew. czy ktos probowal zakupic taka wersje wycinanki jak na rynek niemiecki?

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
20-12-07 19:08  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Troszkę zaniedbałem temat -dużo pracy jak to przed świętami.Ale obiecuje że po świętach uda mi się coś wstawić.
Jeśli chodzi o pokład -to w modelu są dwa pokłady -jeden ze swasyką jeden bez. Są także dwa zestawy burt -w jednych łączeniue jest w miejscu gdzie zmienia się kamuflarz ( bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie)a drugi tradycyjny. Jest więc dużo zapasu w razie ewentualnych pomyłek.
Pozdrazwiam Andrzej

 
20-12-07 20:00  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

to ja sie zapytam o działa, sa tylko te z czerwonymi wiezami?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
24-12-07 11:47  Odp: [relacja] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam po przerwie.
Na początek kilka zdjęć...

to a propos pokładu kwestia własnego wyboru kto jaki wybierze.
zabawa przy nadbudówkach.Widzę że troszkę porwałem się z motyką na słońce w kwesti relingów dużo pracy- a efekt sami oceńcie

A jeśli chodzi o wieże to są pomalowane na czerwono (jak w orginale ,chyba)

Zyczę wszystkim zdrowych i dobrych świąt .Abyście je spędzili w gronie najbliższych .
Pozdrawiam Andrzej

Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

Post zmieniony (24-12-07 11:50)

 
30-12-07 14:01  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Święta przeszły a pracy niewiele przybyło .Udało mi sie przykleić jedną burtę


troszkę pracy przy dzibie mi jeszcze zostało ale to zostawiam sobie na lepsze dni. Udało mi się także uporać z katapultą dla samolotu. Jak widać zdjęcia pokazują moje niedciągnięcia (reling jest już poprawiony)

pozdrawiam Andrzej

 
08-01-09 16:07  Odp:[galeria] Admiral Hipper - GPM
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Po ponad roku pracy udało mi się ukończyć ten piękny okręt . Może skromna galeria , jęsli będą chętni na więcej zdjęc to może w przyszłym tygodniu ( jeśli uda mi się namówić Lazarusa). model nie ma większych błędów , z małymi można sobie poradzić jest duuuuZo zapasu . A teraz fotki





pozdrawiam Andrzej

 
08-01-09 17:45  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
Chrisss 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Gratuluję świetnego modelu, mam nadzieję że Lazarus pomoże ; ) .
Co planujesz wziąć na warsztat ?

--
----------------------------------------------------------
Garland (MM)
Z5 (Answer)

 
08-01-09 17:58  Odp: [Relacja] Admiral Hipper - GPM
adar 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Piękny okręt, gratuluję wykonania.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024