FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-10-07 18:04  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

O to chodzi koledzy, ja biorę swojego - oglądam autograf i odkładam z powrotem ;-)
Jak Wasze "wypociny" zaginą w czeluściach, wtedy do akcji wkroczy Bebe ;-P
Świetna robota, będę miał skąd "podglądać". ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
01-10-07 18:07  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Zbieg okoliczności,
a swoją drogą fajnie wychodzi ci Jaczek. Kabinka jest cacana;-)
Toni, nie masz powodu aby mieć doła - sam wykonujesz model z dużym doświadczeniem

pozdr. Łukasz

--

 
01-10-07 19:12  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Toni 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Zbyt Waść łaskawy dla mnie skromnego sklejacza;-)
Bebe trzymam za słowo

Pozdrawiam

--
Na macie:
P-38H Lightning
Na półce:
P-47D-25 Thunderbolt (AH)
Jak 3 (Orlik)

 
02-10-07 10:59  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Łukasz szczerze mówiąc rozmawiając w Porąbce o Jak-u nie spodziewałem się, że tak szybko rozpoczniesz relację. Na pewno nie spodziewałem się tak ekspresowego tempa i świetnego wykonania już na tym etapie … co dopiero będzie jak model będzie w całości dopieszczony. Myślę, że szybkość wykonania to nie tylko zasługa wręg wyciętych laserem i poświęconego czasu, ale również najzwyczajniej dobrego opracowanie, które klei się bez problemów, co zaoszczędza czas (z tego co widać na forum).
Nie ukrywam, że przejrzałem model kilkanaście razy i byłem, jestem nim super pozytywnie zaskoczony. Myślę, że to przełom w projektowaniu Łukasza i jest on początkiem modeli, które będą bez problemu goniły konkurencję. Mam nadzieję, że mimo tego, że się znamy to, co napisałem zostanie odebrane przez innych obiektywnie. Moim skromnym zdaniem, czyli osoby, która klei modele a nie jest super znawcą model jest świetny i najzwyczajniej, na maxa podoba mi się.
Liczę na dalsze tak udane projekty z zaciekawieniem oglądając obecną relację.

P.S. Model na pewno przeistoczy się w mym domu w 3D tylko znajdę chwilkę czasu ;-)

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
02-10-07 11:44  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Berp to żeś mnie chłopie zdołował;-)))
Może nie na miejscu będą moje wywody egzystencjalne, ale zdaję sobie sprawę, że do super dobrego poziomu dochodzi się latami. W projektowaniu również. Ja takiego poziomu nie osiągnąłem i sądzę że nie prędko osiągnę.
Cały czas się uczę (mam nadzieję że wybaczą mi te osoby, które z jakichś powodów psioczą na mnie za uchybienia w wycinankach). Co więcej - chcę się rozwijać, ale nie gonić nikogo. Wiem, że rynek modeli kartonowych uległ w przeciągu ostatnich lat wielkim przeobrażeniom. Trzeba się do niego dostosować. Ja staram się to robić.
Cieszę się że model Ci się podoba...

pozdr. Łukasz

--



Post zmieniony (02-10-07 22:48)

 
02-10-07 14:49  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ale Cię wzięło. Chyba zapomniałeś o swoim podpisie-motcie pod każdym postem. ;-)

--

serwusik

Post zmieniony (02-10-07 14:49)

 
02-10-07 18:04  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

;-))) Poetą mógłbym być, hihihi.....

--



Post zmieniony (02-10-07 21:02)

 
03-10-07 12:31  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Po rozważaniach egzystencjalnych czas na konkrety;-)))
Dzisiaj na tapecie rozłożyłem skrzydła. Postanowiłem że skleję je w miarę możliwie szybkim czasie. Całość pasuje bez problemów, poniżej gotowy zespół. jak tylko wyschnie zaraz przytwierdzę go do kadłuba.

Musiałem przemalować skrzydła lakierem, gdyż kolor kadłuba ma nieco inny odcień - po lakierowaniu wszystko wróciło do normy...










jutro cd..

pozdr. Łukasz

--

 
04-10-07 19:41  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

dzisiaj niewiele, ale zawsze coś;-)





Ze sklejaniem będę obcował dopiero od środy.... szkoda....

niemniej to co do tej pory zrobiłem zabiorę ze sobą na konkurs do Przeciszowa;-)))
pozdr. Łukasz

--



Post zmieniony (04-10-07 19:43)

 
04-10-07 19:54  Odp: [Relacja] Jak-3 ORLIK MK
Seweryn 

 

No to pooglądamy ;-) zrób mu jeszcze lotki, taki łysy jest bez nich - przy Twoim tempie pewnie pół godziny starczy.

--
Seweryn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024