FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-05-07 18:53  [Relacja] PzKpfw II
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z powodu chwilowego braku funduszy na budowę Yamato postanowiłem skleić coś mniejszego. W szawce znalazłem PzKpfw II Ausf.c wydawnictwa Andrzeja Halinskiego z 98 roku. Model będzie w standardzie.

 
28-05-07 21:28  Re: [Relacja] PzKpfw II
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Nie, Panczo to nie jest błąd Yamato chcę robić po kolei nie mam gdzie przechowywać zrobionych drobnych elementów, jak coś zrobię to chcę to od razu zamontować. Niebawem kupię deskę do montażu szkieletu Yamato i w tedy dalej będę go robił. Czołg będę robił jako przerwa na reklamę przy budowie okrętu. Przy okazji podszlifuje umiejętności.

 
03-06-07 18:47  Re: [Relacja] PzKpfw II
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pomału dłubie przy modelu, tak to wygląda na dzień dzisiejszy.



Jak widać nie zawiele ale zawsze coś. Model narazie robi się dobrze więc niema zabardzo co opisywać.

 
07-06-07 19:11  Re: [Relacja] PzKpfw II
zimer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kolejna porcja zdjęć. Ktoś pewnie powie ze się nie przykładam bo mało pisze ale naprawdę nie ma o czym, po prostu kleje po kolei i jak na razie niemiałem problemów z tym modelem.



Może trochę jest kombinowania z retuszem ze względu na malowanie modelu ale czym dalej tym bardziej eksperymentuje. Ostatnio zacząłem retuszować na wpół suchą farbką (a raczej mieszaniną różnych kolorów) a potem rozcieram to palcem troszkę lepiej to wygląda co widać na dwóch ostatnich zdjęciach (na niektórych elementach ponieważ jak wcześniej pisałem cały czas moja technika retuszu ewoluuje).



Post zmieniony (07-06-07 19:18)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024