FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
17-04-07 17:41  [Relacja] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM
choochoo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Bedzie to moja pierwsza relacja z budowy pierwszego modelu wiec moze byc wesolo. Generalnie model zostal kupiony jako drugi i rozpoczety jako drugi, ale pierwszy, ktory rozpoczalem ( MIG 29 UB GPM ) jest na etapie szkieletu a poszycie kadluba pasuje mi sie na tyle ciezko, ze szkielet powstal i narazie lezy i nie wiem kiedy do niego wroce. No ale do rzeczy. Relacja bedzie z Budowy niszczyciela eskortowego typu Hunt II firmy GPM. Nie wiem dlaczego ale ten wydawca akurat bardzo przypadl mi do gustu.
Model mozna wykonac w dwoch wersjach : Badsworth oraz Chiddingfold. Zdecydowalem sie budowac go w wersji Chiddingfold. Model bede staral sie sklejac w standardzie, jedyne zmiany jakie dopuszczam to pomalowanie poszycia dna. Poza roznym malowaniem nie zauwazylem wiekszych roznic moze dlatego ze jesytem poczatkujaca osoba. Relacje zakladam po to, zeby mnie motywowala do dalszej budowy a takze w nadziei , ze osoby doswiadczone odwiedzajace forum pomoga rozwiazac napotkane problemy lub w przypadku poczynionych przeze mnie bledow zasugeruja co zrobilem zle i jak tego uniknac w przyszlosci. To chyba tyle tytulem wstepu :)




Budowa szkieletu:





Na pewno niejeden doswiadczony modelarz zauwazy pewnie jakies skrzywienia czy cos ale dla mnie jak na pierwszy raz nie ma az takiej tragedii :)
Pozdro :)



Post zmieniony (18-04-07 13:43)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
choochoo 6647 17-04-07 17:41
 Re: [ Relacja ]  nowe
barakuda 584 17-04-07 17:43
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
Selevar 548 17-04-07 17:56
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
Witek 443 17-04-07 18:43
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
choochoo 465 17-04-07 19:44
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
Szeryf 430 17-04-07 20:03
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
MacGregor 425 17-04-07 22:00
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
choochoo 490 18-04-07 13:48
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
Korsarz 405 18-04-07 18:14
 Re: [ Relacja z budowy ] niszczyciel eskortowy typu HUNT II wydawnictwa GPM  nowe
choochoo 390 19-04-07 12:15

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024