FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
18-03-07 15:59  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
Solbus 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mam pytanie: jako że zgłosiłem się do projektowania a PD w wielu postach wspomniał o dziewczynkach to czy może być coś takiego jak np. lusterko ? Koncepcję na zaprojektowanie lusterka już mam.

--
Mój domowy warsztat:
Polonez Poltruck - prace zawieszone
Jelcz M11 - 5%

 
18-03-07 19:13  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Solbus - w tym konkretnym przypadku napisz proszę do mnie na priv. Zanim cokolwiek odpowiem - wolałbym wiedzieć trochę więcej...
Ogólnie, w kwestiach technicznych, związanych z projektami dla Misia - piszmy może w wątku dla projektantów ... ;o) -PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 
01-04-07 19:43  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Witam przedświatecznie! :o)

Dla wszystkich, którzy tu zaglądają (nie tylko dla najmłodszych) mam dziś wielkanocnego zajączka a na koniec postu również - niespodziankę...

To bardzo prosty modelik - zaprojektowałem go bez użycia komputera, jeszcze przed 1990 rokiem. Przy użyciu szablonu odrysowywałem elementy do składania z kolorowego brystolu. Potem, po cyfrowym "faceliftingu" wraz z żoną wydalem podobne, jako wycinanki - właśnie w Misiu - nr 6/2002.

Obejrzyjcie proszę poniższą mikrorelację:

(zdj.2. pokazuje "sztuczkę" pozwalającą na ukształtowanie wyciętego a przede wszystkim już nadciętego tułowia zajączka - przed typowym zaginaniem na krawędzi stołu element jest umieszczony pomiędzy dwiema kartkami papieru)

Po złożeniu (sam zajączek kleju w zasadzie nie potrzebuje - potrzebny jest mu tylko do trzymania pisanek ;o)
- powinien wyglądać tak:

(zalecam uwagę -często przy składaniu przez początkujących, zajączek dostawał "skrzydełek" a nie miał natomiast ogonka - stąd ta wiele wyjaśniająca, choć nieco "nieprzyzwoita figura" na ostatnim zdjęciu ;o)

A teraz obiecana niespodzianka: pierwsze 10 osób, które zgłoszą w tym wątku taką chęć, podając jednocześnie swój e-adres (w profilu lub ew w poście) - otrzyma ode mnie plik do wydruku zajączków, na własny użytek, do celów niekomercyjnych (można również wybrać ulubionny kolor "futerka").

Życzę wszystkim Pięknych Świąt! - PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 
02-04-07 01:28  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
CoCu   

No to ja zgłaszam taką chęć jako pierwszy. :-)
Ponieważ jestem "zbieraczem" kartonówek, to będzie to kolejny model do kolekcji, mimo, że w wersji elektronicznej :-)
Aby nie zaśmiecać niepotrzebnie tego wątku, już teraz z góry ładnie dziękuję, zaś mój e-mail jest podany w profilu.

 
02-04-07 19:52  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
Drasha   

To ja też chce takiego postawie go koło tego co trzymam w klatce może sie zaprzyjaźnią xD e-maila mam w profilu.

--
Zapraszam na forum:
www.sklejmy.com

 
02-04-07 20:12  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Ja tez prosze:) Mail w moim info na profilu.

--

100 % karton!!!!!!!!!!

Post zmieniony (02-04-07 20:13)

 
02-04-07 20:32  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
Kociokwist 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No to ja też poproszę. Świetny dla mnie jako ozdoba i do mojego 5letniego brata :D @ jest w profilu

--
oby mi się chciało tak jak mi się nie chce

 
02-04-07 21:21  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
Solbus 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

No to ja 5. Bardzo proszę. Mail: solbus@gazeta.pl

--
Mój domowy warsztat:
Polonez Poltruck - prace zawieszone
Jelcz M11 - 5%

 
02-04-07 22:36  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
empak 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Jesli jeszcze mozna to tez poprosze jednego królika.

--
Pozdrawiam

Michał
Ambrose, HMS Dreadnought

 
02-04-07 22:50  Re: [Akcja] Popieram 'Misia - przyjaciela najmłodszych' kartonowych modelarzy
krzycho   

Ja też chcę ;-)
Mój mail jest w profilu.

Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024