FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
05-02-07 10:47  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dzieki - bo od pewnego czasu szukam gdzie podziałem cz 13a.

--


 
05-02-07 20:44  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dłubaniny ciąg dalszy. Wykonałem inną radiostacje czyli Motorolle podwieszona pod konsolą przednią oraz położyłem im notatnik słuzbowy , żeby mieli gdzie pisać wyniki pracy.


Do wykonania zostało:
stojak na broń długa gładkolufową,
pedały,
kierownica z przełacznikami,
dywaniki gumowe,
2 szt kamizelek odblaskowych,
Tarcza STOP ( popularnie LIZAK)
no i może bloczek mandatów karnych

i bedzie mozna wklejać fotele i zamykać kabine .

--


 
05-02-07 21:16  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
butterfly222   

Fulcrum3 super ci wychodzi ten model a mam pytanko jak piszesz że będziesz jeszcze robić kamizelki odblaskowe mógł byś opisać krok po kroku i dać zdjecia bo to chyba nowość na naszym forum no i oczywiście z czego to robiłeś. Bardzo ładnie waloryzujesz ten model.

 
05-02-07 22:02  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

oczywiście zrobie mini relacje z samych kamizelek ale to bedzie gdzieś za tydzień teraz mam rozpoczęte dywaniki i stojak na broń . mam problem tylko jak zrobić taką broń.
A za pochwałe dziekuje.

--





Post zmieniony (06-02-07 00:36)

 
05-02-07 22:07  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
Solbus 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Bardzo ładnie Ci idzię. Pamiętasz, kiedyś rozmawialiśmy od dokumentacji zdjęciowej wnętrza Poldka ? Miałeś mi ją wysłać. Jeśli masz możliwość to wyślij mi na priv. Dzięki :)

--
Mój domowy warsztat:
Polonez Poltruck - prace zawieszone
Jelcz M11 - 5%

 
10-02-07 10:55  Re: KOSZ[Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Prosze aby Admin zamknął ten temat. ponadto Prosze o Usuniecie mnie i moich wszystkich postów jakie napisałem przez okres pobytu tutaj. Dalszej relacji na TYM forum nie bedzie. Wrac tu też nie zamiarzam - dlaczego ?? jedna z osób wie . DO WIDZENIA.

--


 
10-02-07 11:07  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
butterfly222   

Czemu może by tak ogólnie mowę końcową. Fulcrum mam prosbę, napisz do mnie na maila coś na priv, mam pytanko nie związane z odejściem.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024