FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
29-01-07 07:05  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Idzie ładnie, walorka i tjunink jak się patrzy :)

Ciekawi mnie ten skrót WRD w temacie postu...
Czy jest to coś w stylu WRC, tylko dla Policji? World Rally Drogówka? ;)

Czekam na następne fotki... Aha, jeśli wnętrze i fotele dla tego modelu są podobne jak w wersji strażackiej, to zwróć uwagę na przednie fotele, po sklejeniu i wklejeniu. Nie wydają się one może za duże w stosunku do pozostałych elementów w kabinie?

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
29-01-07 10:22  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

rozszyfrowuje skrót dla nie kumatych W ydział R uchu D rogowego ten znaczek jest z boku poldka na budzie.

Odnosnie foteli masz racje w żadnym radiowozie nigdy nie widziałem takich foteli kubełkowych i będą one lekko zminione na bardziej realistyczne. Ponadto przy tylniej kanapie jest montowany mały stolik na zawiasach z boku kabiny.

--


 
29-01-07 10:30  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

... i wszystko jasne...

Widać że nie miałem za wiele do czynienia z WRD do tej pory.
Człowiek się uczy całe życie :)

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
30-01-07 14:49  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
kr3cik 

 

SpójRZ na zegary. Na twoim płynnym oknie chyba rozlało się coś jeszcze np. czarna farbka. A obręcz kierownicy jakby straciła swoją kolistość szczególnie w miejscu łączenia.
Nie zrozum mnie żle nie mam zwyczaju wytykać komukolwiek, cokolwiek, ale wytykanie kwiatków przy twoim poziomie wykonania to było zbyt wiele dla mojego porannego nastroju.
PS człowiek uczy sie na błędach
PPS prosze moderatorów o usunięcie mojego wpisu z relacji Solbusa, a jeżeli nie zgadzają się z treścią tego wpisu niech go też poprostu usuną.

Pozdrawiam kr3cik

--
karton forewer:)

 
30-01-07 15:56  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Odpowiadając na twoje zarzuty:

-kolistość w miejscu łaczenia a jaka to róznica skoro na wierzch i tak przyjdzie element gumowy ktory to zasłoni .

Druga sprawa coś czarnego na zegarach
- widac kolego ogladasz zdjęcia a nie czytasz komentarzy do nich proponuje jeszcze raz przeczytac a w internecie poszukać do czego słuzy MASKOL możesz tez popytac innych doświadczonych modelarzy. http://www.modelarstwo.waw.pl/product/1229.html

Ponadto w pierwszym poście napisałem wyraźnie CZEKAM na Krytyke bo tylko krytyka pozwoli mi ominąc popełnione błedy w tym i następnych modelach. Przyjmuje twoja krytyke choć nie do końca sie z nia zgadzam szczegónie w kwestii wskaźników. Może to choc troche poprawi Ci nastrój na dzis wieczór lub jutrzejszy poranek

--





Post zmieniony (30-01-07 20:48)

 
03-02-07 23:52  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dawno już nic nie pokazałem ale co nieco sobie dłubie i dziobie. Rozpoczełem budowe foteli toszke zmieniając wielkość oparcia, dorobiłem lewarek skrzyni biegów z mieszkiem, częściowo wykonałem hamulec reczny. W podwoziu zamontowałem rame podłogi części bagażowej jak i samą podłoge. Radyjko jest teraz "Indyglo:





--


 
04-02-07 09:16  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
kartoniak 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam też sklejałem POLTRACKA POLICYJNEGO możesz mieć problem przy rozpoczęciu budowy poszycia budy.

 
04-02-07 09:48  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Jaki masz problem bo chciałbym go uniknąć. Chętnie wysłucham twoich uwag jeżeli jestes dalej niz ja ze swoim

--


 
04-02-07 23:58  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
?????? 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mam pytanko do projektanta. Chodzi mianowicie o część 13. Na rysunku drugim pokazuje że do wręgi 13 od strony paki nalezy dokleić cz 13a . Natomiast w opisie budowy pisze że do cz 13 należy dokleić cz 45. Która opcja jest własciwa bo skopać łatwo - gorzej z naprawą.

--


 
05-02-07 07:35  Re: [Relacja] Radiowóz POLICJI WRD
Q22Q   

Witam. Fulcrum3 - projektantem nie jestem ale jak sam wiesz skleiłem poltrucka i mogę Ci doradzić. Nie ma takiej części jak 13a więc opcja druga jest prawidłowa. Kartoniak raczej Ci nie pomoże on sam miał problemy ze sklejeniem.
Pozdrawiam Grzegorz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024