FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
30-01-07 12:48  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Witold   

I po co to wszystko? Zamiast w miarę obiektywej recenzji, mieszanka niczego. Jeżeli ktoś ma problemy ze względu na osobę redaktora, to może jest okazja wydać konkurencyjne pismo. Wtedy też się postawi zarzut, że jest ono nieobiektywne, bo wiadomo kim są autorzy. Tym nie mniej zachęcał bym do tego, bo wtedy będziemy mieli różnorodność punktów widzenia. Myślę, zresztą jak wielu wcześniej, że dobrze jest, że coś się dzieje, bo naprawdę brakuje tego typu pisma. Ważne jednak, by się nie zagryźć. Na tym forum można znaleźć niemalże "gotowce" do opublikowania. Sponsoring powinien być zaletą, a nie wadą. W końcu wszystkim nam zależy na dobrej jakości i w miarę akceptowalnej cenie. Szkoda by było, gdyby autorzy tu występujący nie mogli publikować a) ze względu na osobiste animozje, b) pochodzenie "forum-owe".

 
30-01-07 21:19  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

HOWG ! !

I kupię z ciekawości i dlatego, że takiego pisma brakowało, a nie bo mi się podoba czy nie, taki czy owaki.
Oczywiście jak do mnie zawita choć jeden numer...

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
31-01-07 08:54  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Mam prośbę. Czy ktoś wie gdzie można kupic "Kartonowego Fana" w Gliwicach i okolicy ??? Sprawdzałem w najbliższych EMPiK-ach - nie ma.

Pozdrawiam, Zdzisław

 
31-01-07 15:23  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Kupiłem dziś w w katowickim EMPiK, ale wiem z doświadczenia że zwykle dostawy w Gliwicach są w piątek.

 
02-02-07 15:33  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Bartas 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4


 - 2

Co za (przepraszam) K***a zadupie. Miasto prawie 100 tys. mieszkańców, pełno kiosków, i w ŻADNYM nie ma Kartonowego Fana. Paranoja...

 
02-02-07 16:09  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Dziwne, moje miasteczko to niespełna 50 tys. mieszkańców a KF bez problemu można dostać przynajmniej w 2 punktach ( SALON prasowy, nie kiosk)

--


 
02-02-07 18:32  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
barakuda   

Bydgoszcz około 350 000 mieszkańców a niema KF Bartas łączę się w bÓlu

--
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"

 
02-02-07 18:38  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Grzegorz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 3


 - 1

Byłem ,nie kupiłem ,pożałowałem

--



Post zmieniony (02-02-07 21:02)

 
02-02-07 19:33  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Grzegorz- ' wyszedłem' , proszę ;-))
Przepraszam , ale nie mogłem się powstrzymać. W wątku o poprawnej pisowni pisałem, że takie błędy bardziej mnie irytują, niż błędy ortograficzne. Bez urazy. ;-)
--





Post zmieniony (02-02-07 19:36)

 
02-02-07 20:49  Re: Kartonowy Fan - reaktywacja!
Jodaxx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I jeszcze to "se"...

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024