FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
19-12-06 18:25  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Modele są już w sprzedaży ... dzięki tym modelikom WAK poznało "przyjaciół" z Radomia i nie długo wyjdzie wersja w "ich" malowaniu, ale to będzie niespodzianka :D

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
03-03-07 13:19  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Witam

W nawiązaniu do w/w modeli (dziękuję za dobre słowa w stronę autora ;o) oraz w kontekscie propagowania modeli kartonowych wśród najmłodszych:

Niejako "na marginesie" tego tematu - radomska Policja - dzięki pomocy WAK (skromny Wydawca nie chciał się dotąd pochwalić ;o) - wydała książeczkę dla dzieci, zawierającą kolorowanki, rebusy i krzyżówki, dotyczące kwestii prewencyjnych, p.t. Bezpieczny Radom (A4, 8 stron cz-b + kolorowe okładki), w tym również (na ostatniej stronie kartonowej) Terenowy radiowóz Policji. W tym tygodniu otrzymałem przesyłkę:



Książeczka nie ma podanej ceny - nie będzie jej można kupić (będzie używana w trakcie stosownych działań radomskiej Policji - miejscowi mogą pytać...:o)

Ale jest jeszcze jedna szansa - książeczki te będą nagrodami dla modelarzy i projektantów modeli dla najmłodszych, w trakcie Wrocławskich Spotkań Modelarzy Kartonowych w czerwcu b.r.

Rozważam również możliwość zamawiania wydruków (niestety - to raczej propozycja dla klubów, szkół i modelarni -ze względu na koszty i czas innych osób- zamówienia >= 50 zł) tych (po wyczerpaniu nakładu) i podobnych, projektowanych w prowadzonych przeze mnie modelarniach modeli, bezpośrednio w jednym z wrocławskich punktów reprograficznych po cenach detalicznych (akt. 2,50/A4, kolor-laser) Nota bene: "moje" dzieciaki wolą te wycinanki ze względu na "błyszczący lakier i np. "przestrzenny bieżnik :o)
Tu również byłaby możliwość dla realizacji pomysłów np. takich, jak AndrzejaPx48 - ale na nie "expresem" - i na zasadach j/w.

Polecam Wam wyciągnięcie własnych "zbyt prostych wycinanek" z szuflady i udział w tego typu projektach - choćby Waszym jedynym zyskiem miało być tylko poczucie, że zrobiliście coś dobrego i ew. kilka (kilkadziesiąt?) egzamplarzy autorskich.

Pozdrawiam - PD

MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB


Post zmieniony (03-03-07 20:10)

 
03-03-07 14:13  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Q22Q   

Witam. Akurat mam to szczęście bo jestem z Radomia ale dziwi mnie jedno dlaczego takie książeczki nie są rozpowszechniane po całym, mieście lecz tylko wydawane na specjalne okazje? To się trochę mija z celem. Na pewno gdyby takowa książeczka leżała sobie np. w kiosku wzbudziła by większe zainteresowanie młodszych gdzie w późniejszym efekcie doszło by do zakupu. A pieniądze można by było przeznaczyć na jakiś pożyteczny cel.

Pozdrawiam Grzegorz

--

 
03-03-07 14:15  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Solbus 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Oj wielka szkoda że nie da się go kupić na stronie WAKu. Chętnie bym go skleił bo lubię policyjne auta.

--
Mój domowy warsztat:
Polonez Poltruck - prace zawieszone
Jelcz M11 - 5%

 
03-03-07 16:38  Re: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


... ale będzie można wygrać ...

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
08-02-14 13:07  Odp: [zapowiedź] - WAK Extra - Patrol Saperski i Strażacki Wóz Dowodzenia
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Witam wszystkich zainteresowanych prostymi kartonowymi modelami dla początkujących, które w dodatku potrafią jeszcze np. jeździć. :o)

W kontekście najbliższych WSMK, przygotowuję minizawody dla najmłodszych z wykorzystaniem opisanych wyżej wycinanek. Zasady będą następujące:
1. Modele z karoseriami j/w (może być też wydrukowana samodzielnie - szczegóły niżej) 2. Kartonowe podwozie z obrotowymi, kartonowymi kołami (czyli w zasadzie całokartonowe - wolno zastosować jedynie osie z wykałaczek lub szprych średn. 2mm)
3. Zawody polegać będą na zjeździe ze specjalnie dostosowanej pochylni a następnie po w miarę gładkiej podłodze.
4. Masa startowa będzie ograniczona (np. do 100g).
5. Wygrywa model, który dojedzie najdalej, choć jakość wykonania będzie także premiowana.

Więcej szczegółów na mojej stronie: http://www.modelmaniak.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=192:jedcy-samochod-terenowy-od-podstaw-konkurs&catid=1:jedce&Itemid=7
Zainteresowanym służę również plikiem PDF do wydruku białych nadwozi z brystolu i prostszej wersji podwozi z kartonu 1,5 mm, noszę się również z zamiarem wydania nowych wycinanek tego typu. Zainteresowanych proszę o e-mail (aktualne do maja 2014).

Zapraszam do zabawy szczególnie instruktorów modelarskich i rodziców dzieci wczesnoszkolnych.

Najlepszego!
PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024