FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-07-06 08:54  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
yak   

Wczoraj już go upolowałem w Wawie na Centralnym. Standard miodzio. W środku brak jakichkolwiek zapowiedzi. Dziś idzie pod nóż.

 
14-07-06 10:44  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

U mnie też już jest, (salonik Kolportera). Moim zdaniem wart tych 25 zł. :)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
14-07-06 10:48  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

A ja za 20 minut wychodzę do kiosku po egzemplarz!!! Wypatrzyłem go na wystawie jak jechałem autobuskiem...

Niech żyje Francja i "misio" Zizou.... ;-)

 
14-07-06 16:15  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Barbarossa 

 

Toż to jest miodzio!
I niech nikt nie mówi, że do Pana Halińskiego nie dociera głos modelarzy (alternatywna tablica, brak części na tylnej okładce), taka cicha woda...:)
Swoją drogą to model jest tak fajny, że aż żal go pociąć, ta walorka, kolory, nowatorskie płócienne poszycie..., będę musiał potrenować manualnie na innym modelu żeby się za niego wziąć, bo takiej piękności nie można zepsuć, a na drugi egzemplarz mnie nie stać:(
Pozdrawiam!

--
per aspera ad astra...

 
14-07-06 16:33  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Hehe widze że nie tylko mój egzemplarz sobie długooooooo poleży na półeczce:)

--
Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.

 
14-07-06 18:23  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ale kusi :-) kupiłem i ja, niestety ;-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
14-07-06 18:36  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Seweryn 

 

Wrzyćcie ktoś fragment arkusika, kioski w mieście już pozamykali :)

--
Seweryn

 
14-07-06 19:53  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Witold   

Jutro i w następnych dniach znowu otworzą. Model jak zwykle robi wrażenie. Również cieszę się, że nie muszę niszczyć okładki, by zrobić model.

 
15-07-06 08:34  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

A ja jestem zawiedziony!!! Niestety nie kupiłem jeszcze moranka, choć miałe go rękach. Cóż tu dużo mówić, powiedziałem ciepło pani w kiosku, że tego egzemplarza już nie sprzeda, no chyba że znajdzie się jakiś "franek"... Niestety otrzymałem do ręki model bardzo połamany. Pani w kiosku nie rozumie że za 25 zł to ja mogę kupiś kilkadziesiąt Kazet lokalnych, które mogą sobie być połamane.... no niestety takie realia kioskarskie...

Ale o samym modelu. Tylko go przeglądnąłem i zapowiada sie całkiem, całkiem.

Cekam do dzisiejszego popołudnia - muszę poszukać "dobrego" kiosku...

 
15-07-06 17:35  Re: [zapowiedz] Kartonowy Arsenal MS 406 C1
dzejkej (poohate 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Okładkę już chyba wszyscy widzieli, jak zawsze bardzo ładna, ale nie szata zdobi człowieka, znaczy się okładka model :). Więc zaglądamy to środka, a jest na co popatrzeć :





Wszelki komentarz z moej strony uważam za zbędny. Warto dodać tylko, że opracowanie przewiduje wykonanie wszelkich zegarów jako przeszklone, wykonanie części płóciennych jako uproszczone lub "w wersji kanciastej"

ps. przepraszam za słabe fotki
--

Głównymi przyczynami wypadków w Polsce nie są szybkość, brawura, alkohol, dziurawe drogi, kiepskie samochody. Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi.



Post zmieniony (15-07-06 20:27)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024