FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
24-05-06 19:43  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Kemot: oczywiście że masz rację. Ja chciałem tylko zamieścić obiektywną recenzje tego modelu na łamach MO. I co usłyszałem? Ano właśnie to ...

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
24-05-06 21:44  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Linie na szklach hmm moze i powinny byc poziomo ale teraz mozna sobie pogadac:)

--

Jacenty

Post zmieniony (24-05-06 21:57)

 
25-05-06 06:58  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Reflektory powinny być obrócone o 90 stopni. Te 3 linie były poziomo.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 
25-05-06 07:47  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Skoro tak się ma sprawa z MM i Bismarckiem, równiez i ja nie chcę dostawać żadnych pogróżek, straszenia sądami itp.
Mój wcześniejszy wpis został zmodyfikowany. Jeśli autor Bismarcka poczuł się urażony, to go bardzo przepraszam

Nie mam zamiaru już więcej wypowiadać się na temat tego modelu (w kwestii jakości opracowania). Tego i innych opracowań z MM. Nawet gdyby to było wznowienie Bismarcka z 3-lufowymi działami, 2-ma kominami i pokładem lotniczym na rufie.


Przepraszam za ten off topic.

--
pzdr
Kemot

 
02-06-06 11:03  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Z przykroscia informuje ze prace na bismarcku zostaja zawieszone. mialem w planach skonczyc go do 5 czerwca a niestety to sie nie uda w poniedzialek wyjezdzam na miesiczne praktyki i okrecik zostale na pochylni, mam nadzieje ze po powrocie (za miesiac) znajde czas i ochote na dokonczenie go zostaly mi maszty i kilka dzialek przeciwlotniczych wiec nie powinno byc tak zle

POzdrawiam i dziekuje za dotychczasowe sledzenie relacji

--
Jacenty

 
02-06-06 19:46  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

no cóż... jak nie teraz to kiedy indziej, to chyba normalne ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
02-06-06 19:52  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Vic Rattlehead 

 

Warto poczekać na uroczyste wodowanie :-)

--

 
04-06-06 15:25  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
szymonek1991 

 

Okręt świetny!
Niektórych trochę denerwuje to, że na okręcie nie ma swastyk ani pasków na burtach. Ale z kolei w każdym innym Bismarcku to było, więc jakiś odmienny się przyda :) Jak oglądam tą, i inne relacje tego okrętu, to wiem, że nie wydałem 22 zł na darmo :P

 
04-06-06 16:56  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

szkoda :|

--

 
04-06-06 17:50  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Oj, Szymonku, Szymonku... gdyby chodzilo tylko o takie prozaizmy jak paski czy swastyki... oprócz relacjii poczytaj sobie dyskusje ktora sie toczyla o tym modelu... Jacenty w relacji nie wymienil wszystkich bledow opracowania i sposobu jak sobie z nimi radzic, poprostu "jedzie po kolei" i wstawia zdjecia z tego co sklei. Ja w swojej relacjii mniejwiecej podobnie
...Naprawde, polecam, poczytaj sobie co bylo o nim tutaj mowione....

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024