FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-05-06 12:24  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

W tym problem, że jaj sobie nie robię.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
24-05-06 12:41  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
cygielski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Rzeczowa krytyka jest (jeszcze) w tym kraju niekaralna, choć straszyć sądem zawsze można.

--
Pozdrawiam,
Szymon

 
24-05-06 13:02  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
jacko1971   

Dobra... jeszcze jedna kwestia, krytyka dotyczy zgodności modelu z orginałem a nie wydawnictwa . A w tym przypadku zgadzam się z Syjkiem i Kemotem - te lufu - - fatalny pomysł ... Odnosnie Misia też go było ciężko zdobyć ... kiedyś...- taka dygresja...

 
24-05-06 13:24  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

toć zawsze mozna ich nie przyklejac... zreszta, chyba nie ma modelu w którym dopracowany byłby każdy szczególik... w jednych zle jest to, w innych tamto... na bismarcku z GPM jakos nikt psow nie wiesza a tez ma mnostwo rzeczy zle- ksztalty nadbudówek, kształty kadłuba, przebarwienia pokładów... tyle tylko ze prywatne, komercyjne wydawnictwo jak wyda gniota i jak bedzie sie to powtarzac to poprostu grozi mu wypadnięcie z rynku, a jego wlasciciel sie tym zapewne przejmie. Myslacy po komunistycznemy ZG LOK ...bezie straszył sądem...

Jacenty- ładne działka tylko lufy faktycznie za grube. ja je zrobie z jakiejs szpilki albo czegos takiego. I dzieki za jasniejsze zdjecia ;]

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
24-05-06 14:15  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Pawel_P 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ciekawe czy wydawnictwo LOK czyta ten wątek ... ;d;d;d;d

--

 
24-05-06 16:53  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
stach48 

 

PAWLE=uwazam że pewno ktoś to czyta, tylko ma to w dupie. Jako taką sprzedaż mają ,(kupują młodzi i starzy). Ci pierwsi z niewiedzy a drudzy z sentymentu. Nie chce byc złym prorokiem ale wydaje mi się że jak im obetną dotację albo zaczną restruktyryzowac lub prywatyzowac to szlag je trafi (przecież były pomysły aby zburzyc Pałac kultury). Barany dyskutują o wychowaniu mlodzieży i jednocześnie obejmują 7% VAT wydawnictwa, ktore za obrzydliwej komuny były uznawane jako tzw.=WYŻSZEJ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ=
NAJLEPSZEGO=

 
24-05-06 17:35  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Syjek, moja wypowiedź stwierdza jedynie fakty. Jak ktoś coś spartoli chyba należy mu się rzeczowa ktytyka. Chyba nie masz zamiaru głaskać po głowie MM za tak opracowanego Bismarcka. Oczywiście ten MIŚ to wyolbrzymienie, może faktycznie niepotrzebne.
Nie krytykuę absolutnie całego wydawnictwa. Bo i w starym poczciwym MM można znaleźć takie perełki jak choćby ORP Piorun. Chodzi mi konkretnie o ten model.

--
pzdr
Kemot

 
24-05-06 18:31  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Jacenty 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



reflektory na zyczenie Korsarza

--
Jacenty

 
24-05-06 19:09  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Czy przypadkiem linie na "szklach" reflektorów nie powinny być poziomo?

--
pzdr
Kemot

 
24-05-06 19:36  Re: Relacja Bismarck z MM 1:300 cz.2
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

dzieki. calkiem niezla robota.
Kemot- zalezy ktore linie. tam sa takie mniejsze i one sa poziomo a te co sa pionowo wygladaja mi na prety... hm... zabezpieczajace?

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024