FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-01-12 23:11  [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Od jakiegoś czasu lepię sobie ten oto fantastyczny samolot. Jak tylko się pojawił, wiedziałem że zaraz znajdzie się na szczycie listy modeli do sklejenia ;) Nad opracowaniem nie ma się co rozwodzić, bo innego nie ma i chwała HM, że takie tematy wypuszcza. Generalnie model spasowany jest w miarę ok. Na razie nic nie musiałem docinać, ale linie podziałowe blach i luków lekko się nie schodzą. Suczka i tak będzie wisieć w pracy pod sufitem, więc specjalnie mi to nie przeszkadza. Mam sklejone trochę więcej niż na fotkach, ale to już w następnym odcinku.





Pozdro pincet!

PS. Zdjęcia samych podklejonych wręg gdzieś mi się zapodziały - proszę o łagodny wymiar kary ;)

--

Post zmieniony (11-02-12 14:26)

 
12-01-12 23:32  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Fiemat 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 6

W końcu ktoś go zaczął. Cieszę się bardzo :-)
Powodzenia, 3mam kciuki!

--
W budowie: Su-22 ; Dreadnought ; Mayflower ; Su-27B
Ukończone: A10 ; Spitfire ; Heinkel ; Chi-he ; F-16c ; T-34 ; ORP Ślązak

 
12-01-12 23:43  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

I ja zasiadam do oględzin, albowiem model ten mnie bardzo intryguje ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-01-12 00:43  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Wybrałeś sobie trudny i wymagający model. Projekt jest momentami słabo spasowany, ale cały model jest jak najbardziej sklejalny, o czym miałem okazję się przekonać.
Powodzenia w budowie.

 
13-01-12 10:19  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Uważaj na cz13 górną z tego co pamiętam ma podany odwrotnie kierunek przyklejania, przynajmniej mi spasowała w drugą stronę.

--
PZDR!!

 
13-01-12 12:02  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Niezły "kawał dziada" z niego będzie. Pooglądam z wielką przyjemnością :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
13-01-12 22:22  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
greg   

Czy dwie środkowe fotki w drugim rzędzie, przedstawiają właśnie jeden z błędów projektowych?
Chodzi mi o zbyt wąski luk goleni przedniego koła (przynajmniej tak to wynika z tych fotek), w porównaniu z otaczajacą go oklejką poszycia tego segmentu kadłuba.
Chyba że, tam (pomiędzy boczne ściany luku, a poszyciem) ma jeszcze coś być wklejone.
Pozdrawiam, podglądam i kibicuję dalej.

 
16-01-12 22:59  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Dzięki za komentarze Panowie. Wybierając ten model wiedziałem na co się piszę ;) Na razie kończę oklejać kadłub. Zdjęcia postaram się dać jutro.
greg ten luk podwozia przedniego to tylko mały pikuś. Załatwiłem to wstawiając kliny po bokach - jutro to zobaczysz. Generalnie jakoś to wszystko da się posklejać w mam nadzieję w miarę sensowny model.
Pozdro!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
20-01-12 20:50  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Miał być dzień, a wyszły cztery ze względu na jakąś awarię na fotosiku - nie mogłem wgrać zdjęć, sorki. Dodatkowo gdzieś mi wcięło zdjęcia z oklejania kadłuba, więc są od razu gotowego.
W pierwszym rzędzie zdjęcia szczegółów i pasowanie elementów. Osiąga to stany słabo średnie ;) Ja więcej nie potrafię zdziałać. Jedyna rzecz, z której jestem w pełni zadowolony, to wloty powietrza do silników - wydaje mi się, że wyszły naprawdę ok.
Ja wykonałem je w takiej kolejności: dokleiłem oprofilowanie cz.18, 19 i 20 do kadłuba, skleiłem razem poszycie wewnętrzne cz.22 z wręgą wentylatora cz.23., wkleiłem taki zespół do kadłuba, całość okleiłem poszyciem zewnętrznym cz. 21. Mam nadzieję, że komuś się przyda taki opis.
Poszycie dysz silnika cz. 14 musiałem rozciąć na dwie części (w miejscu, które będzie zasłonięte cz. 36, pomiędzy dwoma kreskami), bo nie trzymały obwodu, były za duże.





Na dziś tyle. Mam już sklejone usterzenie poziome, więc kolejne zdjęcia wkrótce :)
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
20-01-12 21:02  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Fajny! Świetna sylwetka.

Na 4 zdjęciu w pierwszym rzędzie widzę dwie szczeliny na łączeniu, na tym "garbie". To tak zostanie?

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
20-01-12 21:38  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Nieźle to wychodzi, ale faktycznie te szczeliny można by zniwelować. Jeżeli poszycie jest za krótkie żeby je docisnąć i dokleić to może by nasączyć delikatnie np. BCG i wtedy delikatnie naciągnąć na mokro. W sumie nie jest to jakaś duża niedokładność i można by spróbować ją zniwelować żeby oka nie drażniła.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-01-12 20:25  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Tematem przewodni dzisiejszego odcinka będzie zadek, tudzież ogon samolotu ;)
Najpierw jednak dla stacha i TRH zrobiłem fotkę poprawionego poszycia - dzięki za mobilizację chłopaki!



Zgodnie z radą, nasączyłem lekko BCG, docisnąłem końcówką OLFY i oto efekt - chyba troszkę lepiej?
Wracając do tyłu - wykonałem usterzenie i inne duperele. Zakończyłem oklejanie kadłuba. Wyszło znośnie, choć części 35 P i L u mnie były za małe na szerokości o 2-3 [mm]. Czarna tempera jednak całkiem nieźle pasuje jako retusz, więc nie rzuca się to w oczy. Oto zdjęcia:



Wygląda to całkiem nieźle, zwłaszcza zadowolony jestem z zakończonych na biało osłon, bo bałem się, że nie zechcą pasować i będą za mocno odstawać. W sumie to tylko wyżej wspomniana cz. 35 nie za bardzo pasuje - reszta ok.
Zabieram się za gwóźdź programu - skrzydła!!! :D
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
25-01-12 20:58  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Zdecydowanie lepiej to teraz wygląda, czekam zatem na wspomniany gwóźdź programu.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
26-01-12 08:54  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Teraz dużo lepiej :-) Z niecierpliwością czekam na gwóźdź programu :-)))

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
26-01-12 18:18  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie zapomnij nadać skrzydłom skos do PRZODU! :)

--
PZDR!!

 
26-01-12 18:36  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Coraz ładniejsze orlisko ;). Jak mu wyrosną skrzydła to dopiero będzie efekt.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
30-01-12 21:53  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Dzięki za zainteresowanie - mam nadzieję, że wyjdzie znośnie galeria końcowa.
Skrzydła zakończone i wklejone - konfiguracja samolotu nieziemska ;) Na fotkach skrzydła oraz płaty przednie. Aktualnie pracuję nad goleniami i kołami.



Pozdrawiam!
PS. Też macie problemy z wgrywaniem zdjęć na fotosika? U mnie ostatnio trwa to masakrycznie długo i jeszcze nie zawsze się udaje wywalając jakiś błąd 500, jakby się serwer buntował.

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
31-01-12 09:12  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja korzystam z Fotosik Manager'a - jest pod zakładką NARZĘDZIA w fotosiku i nie mam żadnych kłopotów, przed chwilą sprawdziłem załadowanie zdjęcia i jest OK.



--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-02-12 21:56  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Dzięki OSTOJA za info. Napiszę do Fotosika, bo tą partię zdjęć znowu wgrywałem z godzinę. Dzisiaj podwozie. W sumie to nie ma za bardzo co opisywać - wszystko widać na fotkach.



Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
02-02-12 22:25  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Koła trochę mało okrągłe, ale to zawsze można poprawić. Fajnie wygląda i nie mogę doczekać się jakiegoś zdjęcia na którym orzeł będzie widoczny w całości :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
02-02-12 23:10  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Rafał trzyma napięcie. Model pokazuje po kawałku ażeby najlepsze zdjęcia zostawić na galerię końcową ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
02-02-12 23:45  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

TRH - dokładnie tak samo pomyślałem :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
03-02-12 17:19  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Jakie Szerloki Holmsy ;) Domysł trafny :D W sumie to właśnie układ aerodynamiczny jest najciekawszy w tym modelu i chyba w samej relacji?
Po za tym zapomniałem jeszcze wczoraj napisać - ma ktoś pomysł, albo jakieś zdjęcie, jak powinna wyglądać cz.85? Nie mam bladego pojęcia jak to ma wyglądać przyklejone do przedniej goleni podwozia. Wujek Google też nie chciał puścić pary z ust.
Dodatkowo czerwona butla gaśnicza cz.91, a raczej miejsce jej przyklejenia też jest dla mnie zagadką.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
03-02-12 21:51  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Napisz do wydawnictwa, jak kleiłem Su-9 też miałem pewne wątpliwości, których nie mógł rozwiązać wujek G. Dopiero bezpośrednie pytanie wyjaśniło sprawę.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
09-02-12 17:32  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Dzisiaj przedostatnia odsłona w relacji :) Wykonałem resztę drobnych detali. Jeszcze tylko owiewka i model będzie skończony. Dzisiejsze zdjęcia:



Miejsce na butlę znalazłem na wewnętrznej stronie przedniej pokrywy luku podwozia. Część 85 darowałem sobie, bo na zdjęciach z tyłu okładki modelu nic nie ma przy kołach, więc pewnie był to element demontowalny - tak się pocieszam i tłumaczę sobie swoje lenistwo ;)
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
10-02-12 09:36  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Wygląda ładnie i jestem OGROMNIE ciekawy efektu końcowego :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-02-12 14:23  Odp: [R] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Oto galeria końcowa:



Podsumowując - model spasowany ok. Nie miałem jakichś strasznych problemów ze sklejeniem. Po za tym kształty tego samolotu są obłędne, więc na wpadki nie zwraca się takiej uwagi ;) Znajdziecie mnóstwo niedoróbek, ale mi się ten model podoba.
Dziękuję piszącym jak i oglądającym za zainteresowanie. Mam nadzieję TRH i stachooo, że model się wam w miarę podoba ;)
Pozdrawiam!

--

Post zmieniony (11-02-12 14:23)

 
11-02-12 15:11  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Hej! Gratuluję ukończenia modelu, nareszcie możemy zobaczyć go w całej okazałości. Robi niesamowite wrażenie, jest niezwykły i inny niż wszystkie samoloty. Wykonanie też mi się podoba, chociaż wydaje mi się, że miałeś problem przy osłonie kabiny? Poza tym super :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-02-12 16:18  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję ukończenia tego świetnego i niespotykanego samolotu i to w tak dokładnym i czyściutkim wykonaniu. Napewno będzie ozdobą kolekcji.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
11-02-12 17:18  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
marlonbrandon 

Na Forum:
Galerie - 2


 - 2

Cześć.

Relacja poprowadzona w rewelacyjnym tempie, co nie wpłynęło na wynik finalny. To świadczy tylko o umiejętnościach Modelarza. Powstał niezły "grzmot". A biały dziób w połączeniu z czarnym poszyciem to właśnie to, co lubię najbardziej. Ale płaty nośne to zamontowałeś chyba na odwrót (nie wiem czy się powtarzam z tym żartem). Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Mariusz B.

 
11-02-12 17:41  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wspaniały "grzmot". Dobrze byłoby zrobić zdjęcia porównawcze z jakimś "szmatolotem". :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
11-02-12 21:24  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,malowanie ,kształty,piękna maszyna, wykonanie również,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
11-02-12 22:29  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
greg   

Miło pooglądać już ukończony w całości.
Fajnie wygląda ten "odmieniec".
Gratulacje.

 
12-02-12 09:55  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Naprawdę nieziemskie kształty ma ten samolot. Co teraz? Może SUKHOI PAK FA T-50?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-02-12 20:54  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Pewnie że się podoba, model jest kapitalny, a co do wspomnianych przez Ciebie niedoróbek to według mnie nie ma się specjalnie czego czepiać, generalnie naprawdę kawał dobrej roboty. Szczerze gratuluję ukończenia.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-02-12 18:35  Odp: [R/G] Su-47 Berkut Hobby Model 1:33 - KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam i dziękuję za tak przychylne opinie! :)
Biorąc go na warsztat nawet mi przez myśl nie przeszło, że będzie się aż tak podobał :) Odpowiadając na pytania:
stachooo przy owiewce nie chciały pasować razem ramki przednia i tylna. Dla tego trochę to wymęczone takie - chyba za szybko chciałem zobaczyć efekt końcowy.
OSTOJA: na razie nie chcę go znowu ściągać z sufitu, bo mam dość wysoki w pracy ;) Jak kiedyś nie zapomnę przy odkurzaniu, to może pstryknę jakąś.
Windus mam na stanie F-22 i nie powiem zastanawiam się ;) Choć na razie chyba będzie jakiś wiatraczek. PAKa jak dorwę na jakimś konkursie, to pewnie potnę zaraz jak tą suczkę.
TRH wyślij mi proszę maila jeszcze raz, bom go przez przypadek usunął - sorki. Teraz na pewno odpowiem :)
Dzięki jeszcze raz!
Pozdro!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024