KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
18-10-11 15:57  MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Informuję wszystkich sympatyków i zainteresowanych, że:
VI OTWARTY OGÓLNOPOLSKI KONKURS MODELARSKI
O MEMORIAŁ TADEUSZA RACKIEGO – GDAŃSK 2011
odbędzie się w dniach 26 - 27 listopada 2011r.
Wiem, że to już dość późno, jednak liczę, że zainteresowani się znajdą i zaszczycą organizatorów obecnością swoją (i swoich modeli, oczywiście).
Niestety, zmienił się dotychczasowy gospodarz naszego klubu, zaś nowy (tzn. nowe kierownictwo Domu Kultury na Morenie) ma nieco odmienną wizję roli modelarstwa i ogólnie politechnizacji w realizacji misji KULTURY w społeczeństwie... i w rezultacie przez ostatni miesiąc "majątek" klubu szukał nowego schronienia.
W nowej sytuacji nieco problematyczną była szansa na zorganizowanie tego typu imprezy modelarskiej, jednak dzięki życzliwości przyjaciół, przede wszystkim kolegów z MODELARNI OSOWA w Gdańsku z Piterpanzerem na czele (jeszcze raz wielkie dzięki, Piotrze!!!) zaoferowano nam możliwość przeprowadzenia konkursu w pomieszczeniach Gimnazjum w Gdańsku Osowie przy ul. Wodnika.
W najbliższych dniach dogramy ostateczną wersję regulaminu, po czym zostanie on umieszczony na niniejszej stronie. Będzie się opierał na głównych zasadach organizacyjnych już wypróbowanych w ubiegłych latach, najistotniejszą zmianą będzie ograniczenie klas wiekowych do dwóch: Junior - do ukończenia 15 roku życia i Senior - . powyżej. Niestety, takie są realia...
Szczegóły wkrótce.
Pozdrawiam w imieniu zespołu organizacyjnego , do zobaczenia na konkursie!
Andrzej

 
18-10-11 16:02  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Toff 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 3

Na konkursie oczywiście się pojawię (choć łatwo nie będzie, bo mam w ten weekend zajęcia), ale szkoda słyszeć, że modelarnia na Morenie jednak padła.

--
Pozdrawiam
___________________________

 
18-10-11 16:39  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Michale!
Modelarnia - jako lokal... niestety; choć odmowa (jednostronna) wieloletniej i chyba mimo wszystko obopólnie satysfakcjonującej współpracy nie jest moim zdaniem tożsama z "padnięciem"... Według mnie najważniejsi są MODELARZE tworzący Klub Modelarski DELFIN! I dopóki istnieją modelarze poczuwający się do związku z DELFINem, dopóty klub będzie istniał i kultywował swoją długoletnią historię; właśnie dla jej podtrzymania konkursy " O Memoriał..." będą nadal organizowane, bo DELFIN niezależnie, gdzie ma swe "gniazdo" istnieje i żyje nadal!
Andrzej

 
19-10-11 14:50  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Może ja tam się zjawię z moim wrakiem Bismarcka? Lubię Trójmiasto.

 
19-10-11 15:20  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Świetnie!
Z radością zobaczymy Twoją pracę "na żywo" (jak również Twórcę we własnej osobie)!
K&A

 
20-10-11 06:58  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

" przyjrzę się ..." - to za mało! Szykuj Pan modele, panie ZbiG! Miejsce już zarezerwowane!!!
K&A

 
20-10-11 08:27  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Akra, ZbiGu - rewelacja. Będziem pić.
...maślankę :)

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
20-10-11 08:38  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kasiu, maślanka w Twoim towarzystwie - I'm in heaven :-) A jeszcze przy tym Andrzej i ZbiG, aż trudno uwierzyć - krowy nie nadążą produkować!

 
20-10-11 08:43  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Spoko, spoko!
Komisja sędziowska musi zachować trzeźwość umysłów!!! ...a choćby pozory...!
:-)

 
20-10-11 09:51  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

"maślanka - to już, jak dla mnie, za wiele..." - nikt nikogo do niczego, a zwłaszcza do napojów (mniej lub bardziej) wyskokowych nie zmusza...
"nie mam nic do szukania między mistrzami..." - między "mistrzami" i tak raczej niczego ciekawego sie nie znajdzie, zresztą dopiero po komisyjnej ocenie zostaną w/w ujawnieni... A przygląda się dopiero po postawieniu swoich modeli między innymi - i porównuje, dając taką samą szansę innym...!
Pozdrowienia
K&A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024