KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 8Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-10-11 12:38  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Kiepsko jest. Wszedłem, zachomikowałem sie na śmierć gubiąc się totalnie w mnogości danych i... nie dotarłem do formularza :-((((((((((

 
25-10-11 12:43  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Wyedytowałam mojego posta, zmieniłam źródło. Spróbuj, proszę, teraz.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
25-10-11 13:13  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Tera jezd okiej, sęk ju :-)

 
25-10-11 20:32  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

ZbiG - jutro rano prześlę Ci moje zgłoszenie - może Ci się przyda jako wzór, bo Kasia go nie skrytykowała :-)

 
25-10-11 20:46  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dziękuję za zgłoszenie; wypełnienie nie powinno być takie trudne!
Nazwa, wydawnictwo, skala - chyba jednoznaczne. Kategoria wiekowa w przypadku ZbiGa - oczywiście Junior Starszy, więc "S"! Wątpliwości co do klasy można rozwikłać po zgłoszeniu, więc nie ma problemu, czekamy na listę. Wówczas nadamy numery startowe (dla celów czysto ewidencyjno-statystycznych wygodniej jest nam ująć wszystkie zgłoszone modele w jednolitym systemie... a na temat startu bądź samej wystawy to sobie jeszcze podyskutujemy!)
Przypominam i proszę; jak najszybsze przysłanie zgłoszeń (ale proszę nie na forum, lecz bezpośrednio na adresy mailowe Kasi bądź mój) naprawdę usprawni nam rejestrację i przyjmowanie modeli!
Andrzej
P.s.
Akra: za wzorowe wypełnienie zgłoszenia należą Ci się dodatkowe punkty przy ocenie!
A.

Post zmieniony (25-10-11 20:48)

 
26-10-11 07:49  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

ZbiGu, nie ma problemu! Jeśli chodzi o "kartki zapisane" należałoby je zeskanować i dopiero wtedy się wysyła zapis cyfrowy, ale równie dobrze możesz przysłać tekst z potrzebnymi danymi w postaci zwykłego maila, to dalej sobie poradzimy! A zwykłej poczty nie obciążajmy nadmiernie, już ledwie zipie, a karty pewnie doszłyby na Nowy Rok!
Pozdrawiam
Andrzej

 
26-10-11 08:30  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

ZbiGu, prześlij mi, proszę, na maila zgłoszenia modeli podając nazwę modelu i jego skalę.
Mój mail:
k.manikowska@gdynia.pl
Wcześniejsza rejestracja potem znacznie ułatwi nam pracę.

Zgłoszenie powinno być wypełnione, nawet jeśli będziesz modele jedynie wystawiał, nie startował nimi w konkursie.
Dzięki.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
26-10-11 17:28  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wspaniała kolekcja! 22 samoloty, cztery pojazdy i dwa okręty!!! Przesłałem wszystko do Kasi; zarejestruje i poda numery startowe do wpisania na karty startowe. Należy jednakowo wypełnić wszystkie trzy odcinki; przy przyjmowaniu pierwszy idzie pod model, drugi do archiwum klubu, trzeci stanowi pokwitowanie dla modelarza.
Dziękujemy!

 
26-10-11 18:16  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Pozwolę sobie stwierdzić złośliwie: a czy wszyscy muszą zasłużyć na medale?
A już poważnie - widziałem część tej kolekcji i nie widziałem powodu do wstydu; poczekaj miesiąc, a zobaczysz sam BARDZO RÓŻNE modele! Ja też wygrzebię kilka staroci ze swoich zapasów, Kasia również (wszystko poza klasyfikacją!). Listę nadanych numerów możemy również wysłać tą samą drogą, skoro najbardziej Ci pasuje (a to właśnie nazywa się e-mail'em...)
Pozdrawiamy oboje
K&A

 
27-10-11 07:32  Odp: MEMORIAL TADEUSZA RACKIEGO - Gdańsk 2011
Andrzej 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Rozumiesz, rozumiesz!
Ja i Kasia, jako organizatorzy, nie robimy tego niejako "z urzędu"; natomiast inni, zaprzyjaźnieni i związani z klubem, podejmują decyzję samodzielnie i uważam, że tą decyzję należy uszanować, podobnie nie żądam startowania Twoimi modelami. Uważam natomiast, że są ciekawe i warte pokazania publicznie, co niniejszym próbowałem wykazać.
Albowiem. :-)
Pozdrawiam
Andrzej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 8Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024