KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
01-05-15 20:52  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A może Ty kleisz wirtualny model ??? Ty się nie zasłaniaj weną , Ty się zmobilizuj !!!
Chyba , że Ty się kamuflujesz ?? Tutaj nie ma weny, a za parę tygodni zastrzelisz nas
fotkami pięknie wykonanego modelu !!!. :-)))) i dla Ciebie i dla tej nieszczęsnej WENY

 
01-05-15 21:19  Odp: [P] Brak weny.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Panowie - dwuosobowa dyskusja się rozwija, a założyciel wątku - Ados777 - milczy. Czyżby Jego wena wróciła?
I tego życzę wszystkim!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
01-05-15 23:21  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeśli Adosowi wena wróciła , to tylko się cieszmy, z tej okazji wypijmy szklaneczkę..dobrego
piwa !!! Zbigu , nie robisz modelu wirtualnego, tylko za diabła nie mogę pokumać co za ustrojstwo
kleisz. Myślę, że nasi Forumiarze nie mają już problemów z Panią Weną i kleją piękne modele
w ilościach hurtowych. :-))))

 
02-05-15 14:07  Odp: [P] Brak weny.
Kolniak 

 - 3

Czyżby Wodolot typu Kometa?

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
02-05-15 23:49  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu , jeśli to co robisz w tajemnicy i cichcem to wodolot Kometa z MM - 8/1981, to ja Ci
współczuję i domyślam się, dlaczego Cię Pani Wena opuściła !!! Toż to jest model dla
masochistów. Tam niewiele pasuje.
A jak tam Twój Halifax ? Może pominąłem fakt ukończenia Twojego modelu. Ale prezentował
się świetnie !
Zajrzyj do Empiku, dokonaj zakupu nowego modelu naszego kutra torpedowego
ORP Odważny. To model w sam raz dla Ciebie ! Pięknie byś go odstawił !!!

 
03-05-15 12:58  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu znowu się krygujesz jak jakaś stara panna .. ładnie robisz i kajaki. Polecam Ci ten
kuter, przełknij cenę, model jest zrobiony na wysokim poziomie. No zdradź wreszcie co tak
niemrawo dłubiesz i co Cię, przynajmniej na razie pozbawiło Pani Weny.

Gratuluję medalu za Halifaxa. Od zawsze twierdzę, że modele autorstwa Pana Tadeusza
Grzelczaka to najlepsze kartonowe modele samolotów w 1/33. Ja teraz mam na warsztacie właśnie
model Pana Tadeusza. A czy kiedyś kleiłeś Lancastera ?

 
03-05-15 19:45  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zbigu, kleiłem Stefana Batorego z MM 10-11/1970. To był pierwszy MM , jaki trafił w moje
ręce. Pamiętam doskonale, że w zapale powycinałem części z kilku arkuszy, nie miałem
kleju dobrego. Części złożyłem w papierowym skoroszycie, nic mi nie zaginęło i model
skleiłem pod koniec 1972 roku. Pamiętam, że wszystko dobrze pasowało, ale trzeba było
dorabiać połówki wręg kadłuba.
.
Ja nie kleję Zbigu Lancastera, zabrałem się za Privateera. Piękny samolot, model pracochłonny,
sporo będzie przeróbek. Mam praktycznie wszystko do skompletowania fajnego modelu.
Do Lancastera już parę razy się przymierzałem. W mojej technice wykończenia modelu, z pełnym
malowaniem, nie przeszkadza mi dość kiepska szata graficzna I wydania. Privateer też jest
taki surowy. Ale powolutku, pomaluję części, co się da dołożę z detali. Zajrzę do Twojej
relacji ze Stefanem. Dasz sobie radę, spokojnie. Na początku roku kupiłem Stefana z GPM
i leży na półce w regale. Zajrzyj Zbigu na korytarz, tam już jest i czeka na Ciebie Twoja
Pani Wena !!! :-)))

 
03-05-15 22:23  Odp: [P] Brak weny.
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ZbiGu - daruj, nie bij , przetłumacz ..... Na tematy polityczne nie wchodzę, to nie miejsce
na to. Trafiłeś akurat na model, który Ci nie podpasował. Ja nie mam takich problemów,
bo kleję i modele okrętów, statków, samolotów, broni pancernej, kolejowe też. I jak mi coś
nie pasuje, to albo model odkładam , albo po prostu trafia on do " koszalina" i biorę się za
coś innego. A do wyboru mam kilkaset modeli. Poza tym pełna waloryzacja pozwala na
poradzenie sobie z niedopasowaniem części, złym rozkładem kolorów.

Zajrzyj do Empiku, jutro będzie otwarty. Kuter torpedowy jest bardzo fajnie opracowany
i wydany. A jak Ci nie będzie odpowiadać to jest jeszcze Bergepanther od HALA , pancerkę
pewnie tez kiedyś kleiłeś.. Aha, czasami wracam do tych modeli z puli odłożonych. Mam
jeszcze nieskończony model trałowca z MM 11-12/1980. Zaczęty w 1982 roku.. do ukończenia
zostało niewiele. Ale jakoś nie mam do niego weny.

 
15-05-15 12:26  Odp: [P] Brak weny.
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

ZbiG zapomniałeś ,że WAK wydał Batorego ? Ma tak jak lubisz podział na linii wodnej.


--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
30-05-15 12:16  Odp: [P] Brak weny.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Właśnie weny się minęły ! Jedna uleciała ( zapewne kiedyś przyleci) a druga się zjawiła czort wiedzieć skąd i panoszy się, że hej !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024