KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
27-04-15 09:04  [P] Brak weny.
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Witam dopadł mnie brak weny twórczej,chętnie bym coś posklejał,ale mi się nie chce.
Czy ktoś ma jakieś sposoby na to by się zachciało kleić.

--
Taki sobie modelarz :)

 
27-04-15 09:51  Odp: [P] Brak weny.
Kolniak 

 - 3

Jeśli traktujesz to jak hobby a nie pracę zarobkową, to brak weny nie jest problemem. Weż się za książki, piwo, dziewczyny, czy inne używki i wena sama przyjdzie. A jak nie przyjdzie, to tez nic się nie stanie.
A jeśli dla Ciebie to praca, po prostu zażądaj podwyżki :)

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
27-04-15 11:15  Odp: [P] Brak weny.
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wyjechać gdzieś np.na pustynie Gobi a tam w patrząc na bezkres horyzontu może zatęsknisz za modelowaniem np. jurt mongolskich ! ;-)

 
27-04-15 14:41  Odp: [P] Brak weny.
daniello86 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 0

Obejrzyj Pearl Harbour :D mi zawsze pomaga :D

 
27-04-15 15:48  Odp: [P] Brak weny.
yak   

Brak pociągu do kartonu to na wiosnę u mnie norma. Poczekaj do jesiennych wieczorów, wtedy wena wraca (przynajmniej u mnie).

 
27-04-15 16:21  Odp: [P] Brak weny.
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Ja proponuję kleić kilka równolegle. Znudzi się jeden, grzebniesz przy innym i zawsze do przodu.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
27-04-15 16:25  Odp: [P] Brak weny.
Kolniak 

 - 3

aha... Ja mam przez to kolekcję kilkudziesięciu modeli zaawansowanych 60-80%...

--
Dworujesz z forum? Fora ze dwora!

 
27-04-15 16:28  Odp: [P] Brak weny.
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Wiem, metoda daleka od doskonałości, ale czasem się sprawdza. Mi ostatnio pomogła zmiana medium (znaczy, równolegle z kartonem dłubię w plastiku lub żywicy z blaszkami) - jest urozmaicenie.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
27-04-15 16:28  Odp: [P] Brak weny.
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ja ze swojej strony sugeruję wyjazd na jakiś konkurs lub spotkanie lokalnych modelarzy nad browarem :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
27-04-15 17:17  Odp: [P] Brak weny.
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kolniak !!! Skleiłeś ,, Lille Wenede ,, bo to chyba zacząłeś ją kleić 8 lat temu, pamiętam, jak ją pokazywałeś, tzn. kadłub.

Ja jak nie mam weny, to nie mam, ale, jak wpadnę w trans, to nie mogę sie doczekać dnia następnego. Nie daj Boże, abym zrobił sobie przerwe dłuższą niż 2-4 dni, bo wtedy wena u mnie uchodzi.

A czy ktoś z Was sklejał w nocy, na łóżku i to po ciemku ?
Ja to robię, gdy otrzymam solidny zastrzyk weny i nie mogę się doczekać dnia następnego, i wtedy w myślach kombinuje, co i jak przykleić.

Właśnie skończyłem ,, Komara ,, jeszcze go tylko odpowiednio polakierować, ale kręgosłup trochę zaszwankował, musiałem dać sobie spokój na kilka dni i.....po wenie.

Post zmieniony (27-04-15 17:23)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024