KARTON CAFÉ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Miejsce na rozmowy o rzeczach niekoniecznie związanych z modelarstwem kartonowym, tzw. "rozmowy kanapowe", ciekawostki, humor itd. Tu można się poznać lepiej i pogawędzić ze sobą.


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
10-09-15 06:43  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
pieczarek   

Gratuluje serdecznie uzyskanych nagrod. Widzac Twoje relacje nie sa zaskoczeniem, wiec... co nastepne na podium?

--
pozdrawiam Kuba

 
10-09-15 10:16  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Gratuluję zasłużonych nagród !

 
10-09-15 16:49  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to gratuluję !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-09-15 19:19  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ode mnie już słyszałeś ale na piśmie też się należą. Zasłużone GRATULACJE!!!!

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
10-10-15 21:04  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Winek, komisji sędziowskiej w Oleśnicy bardzo podobał się Twój KRAKÓW. Pech chciał, że przyjechało kilka modeli ze strefy medalowej, które owe medale zdobywały na Mistrzostwach Europy i Świata... Moim skromnym zdaniem owo 6 miejsce to bardzo wysoka lokata! Czego gratuluję, jak i niesłabnącej pasji sklejania!
Pozdrawiam,
MacGregor

--
MacGregor

 
15-10-15 20:55  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witaj Kolego MacGregor
Dziękuję Ci bardzo za słowa uznania i pocieszenia.
To dla mnie większe wyróżnienie niż wyższa pozycja w rankingu.
Zresztą jak napisałem, jestem bardzo zadowolony z tego osiągnięcia i nie czuję żadnego rozczarowania. Wystawiając model Krakowa zdobyłem się na odwagę zademonstrowania swojej pasji, której mi nie brakuje, nawet do mniej okazałych tematów. "Małe też jest piękne!"
Twoje słowa utwierdzają mnie w przekonaniu do słuszności przyjętych założeń.
Tobie życzę również satysfakcji z uprawiania hobby.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
10-02-24 20:35  Odp: Winek - modelarski życiorys na bieżąco
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów

Zainicjowana w głównym dziale dyskusja o historii Forum skłoniła mnie do odświeżenia tego wątku.

Mija właśnie 10 lat mojej obecności na Forum (od 13-02-2014) więc postanowiłem dokonać podsumowania tego okresu.

Szukałem odpowiedzi na pytanie - co przyniosło mi wstąpienie do grona forumowiczów Konradusa?
Po pierwsze – nawiązanie kontaktów z wieloma doświadczonymi Kolegami modelarzami.
Po drugie – osobiste ich poznanie jak również poznanie wielu projektantów modeli, wydawców, producentów, organizatorów imprez modelarskich i innych osób ze środowiska branży modelarskiej.
Po trzecie – możliwość skonfrontowania swoich umiejętności i wymiany doświadczeń z ogromną rzeszą przodujących modelarzy, a tym samym doskonalenie swojego warsztatu modelarskiego.

Jednak NAJWAŻNIEJSZE – nawiązanie koleżeńskich lub nawet przyjacielskich kontaktów z wieloma modelarzami z różnych regionów kraju. I to sobie cenię najbardziej.

W skrócie wyglądało tak.
Moja kochana Żona, obserwując mnie czytającego wpisy na Forum, namówiła mnie na wstąpienie do Waszej (już teraz Naszej) społeczności. Po swoich pierwszych postach zostałem zaproszony na spotkanie z Kolegami z Gdańska, z Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego.
Oni z przygarnęli mnie do swojego grona oraz namówili na wspólny udział w modelarskich spotkaniach, festiwalach i wystawach, o których wcześniej nawet nie śniłem. Zaczęło się od Szczecińskiego Paprykarza 2014 i cały czas nadal uczestniczę w różnych modelarskich imprezach

Jako zdeklarowany modelarz okrętowy, ale również wykonawca innych modeli - samolotów, kosmicznych, pojazdów, dioram - mam wielką radość z uzyskanych za nie nagród co bardzo mobilizuje mnie do budowy coraz bardziej różnorodnych modeli. W dużej mierze zawdzięczam to osobom, dzięki którym znalazłem się w Waszym gronie.

Oprócz modeli sklejonych w okresie 2010-2014, 10 lat temu postawiłem sobie takie modelarskie cele, które cały czas spełniam:

1. ORP „Jaskółka” z Kartonowego Arsenału 1997/2 A.Halińskiego – wycinankę mam, model jeszcze nie zrobiony ale zostanie zamieniony na model z GPM, który też już mam.
2. ORP „Orzeł” z Kartonowego Arsenału 1997/6 A.Halińskiego – wycinankę mam, model jeszcze nie zrobiony ale zostanie zamieniony na model z Model Hobby, który też już mam.
3. USS „Indianapolis” z Modelika 2006/22 – wykonany.
4. s/y „Pogoria” z JSC „Nasze Morze” 2007/7 – wykonany.
5. IJN „Yamato” z JSC 1999/1 – wycinankę i wszelkie dodatki mam, model jeszcze nie zrobiony, dalsza przeszłość.
6. HMS „Hood” z MM 2007/10-11-12 – wycinankę i dokumentację modelu mam, model jeszcze nie zrobiony ale planuję w najbliższym czasie.
7. okręt podwodny I-58 z Modelarstwa Okrętowego nr specjalny 16/2013 – wykonany.
8. SCHARNHORST z Military Model 2010/2-3 A.Halińskiego – na ukończeniu.

W międzyczasie skleiłem kilkanaście innych, nie planowanych modeli, które były już wielokrotnie prezentowane.

Oczywiście mam następne cele choć życia już pewnie nie wystarczy na wszystkie,

10-ciu latach obecności na Forum mam wielu nowych Przyjaciół i Kolegów, poznałem lepiej środowisko „przemysłu modelarskiego” w kraju, nauczyłem się wielu nowych technik modelarskich, rozbudowałem swój warsztat modelarski, uzyskałem większą pewność i satysfakcję z modelarskiej działalności. Radość z uzyskanych wyróżnień również jest ogromna.
Bardzo Wam za to dziękuję!

Wszystkim Wam życzę równie satysfakcjonujących doznań z obecności na Forum i modelarskiej działalności.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024