BUDOWLE, UMUNDUROWANIE, BROŃ   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Budowle, umocnienia, umundurowanie, broń osobista, literatura, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
23-07-07 02:48  kartonowe modele karabinów
michas   

Witam,chodzi mi o kartonowe modele takich konstrukcji jak bar,m60 i innych cięzkich karabinów maszynowych.Oczwiście w linkach tutaj troche znalazłem,ale prawie nic niechciało mi sie zciągnąć z tych chińskich stronek.Fajnie by było mieć to w skali 1:1. chba że niedośc żarliwie tutaj szukałem to prosze o naprowadzenie.Z góry dziękuje

 
06-10-09 15:21  Odp: kartonowe modele karabinów
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Ja trafiłem kiedyś dawno temu na stronę pasjonatów filmów SF i z tej strony można było pobrac filmowy karabin jaki "grał" w 2części Obcego. Tylko nie mam już tego linka ale można pogooglic. Czeska stronka to była.
Ryś.

 
07-10-09 04:38  Odp: kartonowe modele karabinów
ArturKa   

Jest sporo takich konstrukcji na chińskich stronkach lecz są to przeważnie mocno uproszczone modele, którymi szkoda sobie zawracać głowę. Jeśli chce się mieć dobrze zaprojektowany model, to trzeba zrobić to samemu. Ja robiłem modele broni strzeleckiej z kartonu już ponad 30 lat temu wykorzystując takie materiały jakie były wtedy dostępne, czyli TBiU i zdjęcia. Obecnie materiałów jest w sieci pod dostatkiem a co można z tego zrobić to już sprawa wykonawcy.
Zapraszam na forum budowniczych broni 1 do 1: http://www.jedendojednego.fora.pl/

--

 
11-10-09 20:20  Odp: kartonowe modele karabinów
paweł 

Na Forum:
Galerie - 2
 

Wiem , że Fly Model wydał Ingrama .
--

Pozdrawiam

Post zmieniony (11-10-09 20:20)

 
05-12-09 17:38  Odp: kartonowe modele karabinów
tobys     

ale z plastiku

 
05-01-10 03:22  Odp: kartonowe modele karabinów
Kodi1976   

Mam ściągnięty ten karabin z obcego jak byś chciał mogę przesłać na maila. A ,,oryginał" filmowy powstał na bazie M1 THOMPSON.

--
Peace thank's to weapon adventage and superiority fire.

 
14-03-10 04:56  Odp: kartonowe modele karabinów
roki2854   

Witaj, dużo modeli broni w skali 1:1 znajdziesz na rosyjskich stronach.
Jeśli będziesz miał pytania co do takich modeli to wal śmiało bo jestem w tym temacie.

---------------------------------
Edytowany przez Rafael

Na tym Forum nie popieramy piractwa. Wymienione strony akurat takie sa...
---------------------------------



Post zmieniony (15-03-10 05:17)

 
14-03-10 09:24  Odp: kartonowe modele karabinów
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

To "walę śmiało", nie popieramy na naszym forum piractwa.
Więc usuń te linki zanim Ciebie usuną.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
15-03-10 05:19  Odp: kartonowe modele karabinów
roki2854   

Moja wina...Moja wina...Moja wina... Moja Bardzo Wielka Wina

 
20-03-10 05:12  Odp: kartonowe modele karabinów
roki2854   

Część mojej kartonowej kolekcji jeśli coś wypatrzysz daj znać . Wiele modeli jest zrobionych w 3D Google SketchUp oraz Pepakura Viever


By roki2854, shot with K770i at 2010-02-26

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024