STATKI I OKRĘTY   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Tematyka szkutnicza, marynistyczna, okręty, statki, historia, dokumentacja, linki do ciekawych stron itp...

Uwaga! W tym dziale NIE WPISUJEMY postow "kartonowych".



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-05-07 18:39  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To co tam jest napisane, to jest ogromnie ekscytująca sprawa i człowiekowi robi się gorąco - czy to naprawdę Orzeł? Niestety chyba coś tu jest nie tak - właśnie przeczytałem dziwny wpis sugerujący porównanie wydruku z echosondy z jednym z 3Dartów dostępnych na tym forum...





o co tu chodzi?

--

 
30-05-07 19:35  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
hans   

Jak dla mnie to podobieństwo jest uderzające, nie znam się OP ale były jakieś bliźniacze okręty Orła?? Jeśli nie to chyba wszystko jasne....

--
Prace nad:
Bismarck
Pozdrawiam Hans

 
30-05-07 19:45  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

e tam... nie chodzi o to... Porównajcie oba obrazki!

1. wydruk z echosondy zrobiony z tego co zrozumiałem jakieś tydzień temu (na pierwszym screenie jest podkładem, bo oryginał został skasowany z serwera)
2. 3D-art zrobiony przez usera tego forum przed paroma miesiącami.

Zwracam uwagę przede wszystkim na układ plamek (banieczek) - jest identyczny na obu obrazkach. Nie dziwi Was to? ;-)

--

 
30-05-07 20:45  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hans...był jeden b.podobny holenderski chyba zwał się O-22 czy jakoś tam...
...aleś to mnie konradus zaskoczył... przecież to wygląda na...prowokację?

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
30-05-07 20:59  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No niestety chyba miałem rację, tzn. nie ja tylko ten gość co wynypał ten 3D-art... już tam publicznie sobie porównali oba obrazki i chyba czar prysł...szkoda słów..

Sys, czy dalej upierasz się, że temat powinien być na forum głównym? ;-) Zaręczam Ci i obiecuję tutaj publicznie: jeśli ORP Orzeł zostanie odnaleziony, to zamieścimy na forum głównym informację (oczywiście z odsyłaczem do wątku w Okrętach ;-> ) i będziemy odpowiednio czcić to wydarzenie.
--

 
30-05-07 21:07  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
Legionista   

Ręce opadają, nie mogę uwierzyć, że ktoś był zdolny do zrobienia sobie tak makabrycznego żartu.
A od paru dni (od momentu przeczytania tej informacji) serce biło mi 2 razy szybciej, nie wierze...

Przepraszam za zamieszanie...

Better Dead Than Red



Post zmieniony (30-05-07 21:07)

 
30-05-07 21:17  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

dajcie spokój...

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
30-05-07 21:18  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Spokojnie. Na razie znaczy to tylko, że obraz z echosondy został sfałszowany i niekoniecznie odpowiada wcześniej opisanym położeniom fragmentu wraku. Poczekajmy na dalsze dyskusje, jeśli faktycznie nurkowano i robiono zdjęcia, może i one się pojawią - wtedy zobaczymy.
Sam bym chciał się dowiedzieć, że znaleziono Orła. I nadal nie można wykluczyć, że go znaleziono, tylko jest o jeden istotny dowód/przesłankę/poszlakę mniej.
Ale jeśli cała sprawa jest dęta... wolałbym nie być w skórze osobnika, który to wszystko zaczął.
--

Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

Post zmieniony (30-05-07 21:18)

 
30-05-07 21:25  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
ArturN   

za wersja konradusa przemawia tez to ze obok jest depth 330 ft co znazy stop jedna stopa to ok 30.4 cm czyli wychodzi raptem jakies 10m glebokosci. Niestety obowiam sie ze konradus ma racje.

--
Szkutnicze RC

 
30-05-07 21:27  Re: ORP Orzeł odnaleziony ??
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Legionista... naprawdę miałem to samo, a do tego mam również stosunek osobisty ale to już dłuższa historia ... no szkoda... sturmovik, mam nadzieję, że jest jak mówisz...

http://www.orzel.one.pl/fusion_forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=157&rowstart=40#750


PS. konradus...zwracam honor !;)
--

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

Post zmieniony (30-05-07 21:32)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024