FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
04-09-05 12:18  [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ma być za dwa tygodnie dostępny.



--

 
04-09-05 19:22  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Po prostu mnie zamurowało. Nie ma siły bym sobie odmówił przyjemności kupna tego samolotu.

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
04-09-05 19:35  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

czekalem na ten model od kiedy pare lat temu skleilem tego z mm ;]

--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
04-09-05 19:50  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Podzielam zdanie Piterskiego :D:D:D:D

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
04-09-05 19:57  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

Raideny to już nie miały innego malowania? Ja znawcą Japów nie jestem, ale coś mi się wydaje że chyba istniały inne malowania, bo ten nowy rożni się od modelu Pana Słowika z 96 roku na dobrą sprawę tylko tą żółta blyskawicą. No na pewno jest bardziej zdetalizowany, ale warto wiedzieć, że "stary" (96) model Raidena to bardzo dobre opracowanie, można je mieć za grosze, a ponadto od niedawna można je uzupełnić o dodatkowe elementy - wnęki podwozia, zbiornik i kołpak, dzięki naszemu Koledze Carowi. Są do ściagniecia ze strony Fanatyka http://fk.konradus.com/modele/modele.php Cieszę się, że jest nowy model, ale jestem ciekaw dlaczego Łukasz Fuczek wybrał takie malowanie. Może sam odpowie? ;-)

--
Buka :-]

 
04-09-05 20:46  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Hasio   

eeeetam...
Kolory mi się bardzo podobają - dobrze że są takie a nie znów ten ponure szarości z Zera z KA.
Szczególnie że nie miałem styczności z Raidenem z MM'a, więc tego z GPM'u biorę bez zastanowienia.
Na zamówienie poczekam jednak aż ukaże się Jak1 z WAK'u i nieszczęsny Żubr - taki pakiet będzie małą osłodą nowego roku akademickiego...

 
04-09-05 21:10  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Mirek 



 - 2

Wszystkie Raideny w jednostkach bojowych mialy zielone malowania a akurat to malowanie jest najladniejsze wlasnie ze wzgledu na te zolte blyskawice.
Model p. Slowika jest doskonalym modelem ale brakowalo mu nie tylko wnek podwozia ale i detali wyposazenia kabiny.

--
Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
04-09-05 21:37  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Buka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1
 

No to fajowo :-)

--
Buka :-]

 
05-09-05 00:05  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

a tego kołpaka to już nie można było bardziej pociąc???? jakas nowa konkurencja w biciu rekordu na "listki":)....kiedys myslalem zeby zaprojektować ten model.......ale w wersji z działkami skosem za kabina i dłuzszym przodem, tak oryginalnie....kiedys sie skusze:)

 
05-09-05 07:55  Re: [zapowiedzi] J2M3 Raiden - GPM IX'2005
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Buka: jak już napisał Mirek - te strzały przesądziły. Z dostepnych źródeł malowań - to jest zdecydowanie najlepsze... ;-)
A co do modelu: posiada rozbudowane wnęki podwozia i kabinę pilota, posiada otwierany przedział działek wychylane klapy i pełną makietę silnika (tym ciekawszą przez przedłużony wał)...

pozdr. Łukasz



Post zmieniony (05-09-05 08:10)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024