FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-09-06 11:02  [Pytanie] Fokker XXI Modelik
Q22Q   

Witam Serdecznie. Chciałem się zapytać o model Fokker-a XXI z wydawnictwa Modelik.
Czym się różni wersja Holenderska od Fińskiej. Czy któraś z tych wersji jest lepszej jakości? Gdy bym miał zamiar kupować, którą wersję Mi doradzacie?
(przed napisaniem mojego tematu szukałem informacji na ten temat za pomocą "szukaj" lecz nic nie znalazłem).
Pozdrawiam

--

 
23-09-06 11:20  Re: [Pytanie] Fokker XXI Modelik
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Mnie sie podobaja obie wersje, bo wreszcie nie jest to Me-109 w niemieckim malowaniu tylko cos nietypowego w nietypowym kamuflazu. Bardziej jednak sklanialbym sie do wersji finskiej, bo mozna ja zrobic zarowno z kolowym podwoziem, jak i plozami.

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
23-09-06 11:25  Re: [Pytanie] Fokker XXI Modelik
Q22Q   

Kuba-dzięki za odpowiedz czyli mam rozumieć że nie ma różnicy jakościowej. Ktoś Mi kiedyś mówił że wersja Holenderska jest mniej dopracowana od Fińskiej.

--

 
23-09-06 11:49  Re: [Pytanie] Fokker XXI Modelik
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Projektant ten sam, wszystie główne elementy takie same. Różnica tkwi w silniku, osłonie kabiny i podwoziu. Oczywiście w malowanie też. ;-)
Są to dwie dość mocno różniące się wersje tego samolotu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024