FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
09-09-04 11:43  kolejny pirat
Jer-ry 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30928588
Ech....
I jeszcze bezczelnie twierdzi, ze jest autorem materialow. No.. jesli skanowanie uznamy za "tworzenie"....

pozdrawiam

 
09-09-04 12:02  Re: kolejny pirat
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Same skany MM - można zobaczyć po pobraniu listy

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
09-09-04 12:18  Re: kolejny pirat
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Jer-ry to jest tworzenie , tworzenie piractwa, a bezczelność tego gościa powala

 
09-09-04 12:30  Re: kolejny pirat
Mirek 



 - 2

Napisalem do niego z pytaniem od kiedy skanowanie modeli uwaza za ich opracowanie. Oburzyl sie i zapytal skad wiem co sprzedaje (lista!) - nie dosc ze pirat to jeszcze durny...
Gorzej ze Allegro zlekcewazylo moje zworcenie uwagi na te aukcje (ma ich kilka). Nie maja niestety w regulaminie powodu "oferowanie skanowanych wydawnictw" albo czegos w tym stylu i moze ta jego notka na dole oferty uspokoila ich nerwy....

Pozdrawiam
Mirek aka shoki2000
_______________________
Japonia - II Wojna Swiatowa

 
09-09-04 12:37  Re: kolejny pirat
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pisałem kiedyś kilka razy do allegro, aby umieścili w wykazie zakazanych rzeczy również nielegalną kopię książek i czasopism - olali mnie

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
09-09-04 12:50  Re: kolejny pirat
Jer-ry 

 

Dlatego, ja napisałem maila do allegro z informacją o tym, że są to skany MM i podałem źródło ze spisem, aby mogli porównać.

pozdrawiam

 
09-09-04 13:06  Re: kolejny pirat
Łukasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Regulamin Allegro:

17.1. Zgłaszając towary lub usługi do aukcji Sprzedający potwierdza, iż jest uprawniony do przekazania tytułu własności do tych towarów lub usług każdemu, kto nabędzie je w ramach danej aukcji.

18.1. W ramach aukcji Allegro nie wolno oferować sprzedaży towarów i usług, którymi obrót narusza prawo, uprawnienia osób trzecich i/lub obowiązującą politykę Allegro (ujętą w niniejszy Regulamin).

To wystarczy. Nie musi być tego w tym tam spisie, bo zawiera on tylko przykłady ("w szczególności") - nie jest to katalog zamknięty.

 
09-09-04 14:03  Re: kolejny pirat
ssebittro 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Głupią notką uśpił allegro? Na myśl przychodzi mi zdanie z filmu Va Bank " a może tak na bezczelnego , w biały dzień..."

 
09-09-04 14:25  Re: kolejny pirat
Jer-ry 

 

A oto jego odpowiedź na maila, że nieładnie sprzedawać skany MM:


"przykro mi ale nie sa to skany malego modelarza. lista jest podana z datami ukazania sie w malym modelarzu jednak nie sa one identyczne ale mam poprostu prawie wszystko to co sie tqam ukazalo jednak inaczej troche wygladajace"


Jak widać, bezczelność tego typka jest porażająca.
Ech......

pozdrawiam

 
09-09-04 14:32  Re: kolejny pirat
Carus   

W tej minucie aukcja został usunieta. ;-)


pozdrawiam
Carus...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024