FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
28-09-04 15:59  [Dyskusja] Model idealny?
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

no własnie, czy takowy istnieje, czy koledzy modelarze zlepili takowy w ktorym nic nei spartolili, zktorego sa w 102% dumni i zadowoleni. model w ktorym nie ma nawet najmneijszych szczelin,nic nie wystaje, nic sie nei zagieło, swietynie pasowało, w ktorym klej sie odrobine nie wylal, lakier nie pozmienial odcieniu....retusz sie udał....

pyatm, bo sam skleiłem ponad setke modlei kartonowych ale wciaz do kazdego swego dziela moge sie przyczepic..ze to a tamto mozna bylo zrobic inaczej, to inaczej, czyt: lepeij zwaloryzowac...ale moze to tylko moj problem..;)

 
28-09-04 16:04  Re: model idealny?
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Tak, Hawker Typhoon z MM. Ale to było ... lat temu i teraz ocena jest inna.
Tuż po zrobieniu modelu - byłem wręcz zachwycony efektem :-)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
28-09-04 16:19  Re: model idealny?
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

A ja jestem zadowolony z ostatniego Isu-152, choć tu trudno powiedzieć, że model był idealnie spasowany, bo robiłem go od podstaw. Jedyne do czego mogę się przyczepić to liny holownicze, ale chyba już je tak zostawię. Co do reszty, to mój samokrytycyzm nie ma granic:))

Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
28-09-04 16:23  Re: model idealny?
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

...Fokker E.V. z MM...jeden z modeli p.P.Mistewicza...właściwie można uznać za model idealny również Dr.I, z MM...również tego samego autora:)

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
28-09-04 16:57  Re: model idealny?
Piter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Ja zgodze sie z SYSem. Jeszce zanim doszedlem do jego wpisu, to juz pomyslalem o tym modelu. Wbrew modelarskim zasadom wystarczy tu raz przymierzyc i raz skleic!

Typhoon pana Słowika tez byl przeladny.... gdyby ktos go odswierzyl i wydal ponownie... Kupuje w ciemno!

___________________________________________________________
"Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi"

 
28-09-04 17:14  Re: model idealny?
car 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

koledzy, nie chodzi mi o model-wyinanke, tylko o EFEKT czyli gotowy model, SKLEJONY no i oczywiscie WASZ wrodzony samokrytycyzm....wiadomo, kazdy ma inne wymagania, co innego go cieszy..ja sie wsciekam jak mam szczeline na pol mm,ale sa tacy co przy 2mm uwazaja ze to nic wielkiego...

 
28-09-04 17:14  Re: model idealny?
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

kolejny głos za Fokkerem E V - dotychczas najlepiej spasowany ze wszystkich, które kleiłem (choć ukończonych stoi na półkach dopiero 15 szt.) i chyba jedyny do którego udało mi się idelanie dobrać farbkę do retuszu.

 
28-09-04 17:24  Re: model idealny?
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 21
Galerie - 26


 - 46

w takim układzie jeszcze nie udało mi się skleić żadnego modelu w stopniu w pełni mnie satysfakcjonującym. Co prawda mam kilka według mnie niebrzydkich modeli, ale widziałem je w lepszym wykonaniu, więc na razie pozostaje mi popracowanie nad moim modelarskim warsztatem.

 
28-09-04 17:25  Re: model idealny?
Agand 

 

to jesteście szczęśliwcy - ci wszyscy co już idealny model skleili. mnie się jeszcze nie udało :(((

Pozdrówka
Agand

 
28-09-04 17:57  Re: model idealny?
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Mój model każdy następny jest lepszy od poprzedniego Fokker Dr1 któy ostatnio skleiłem podoba mi się najbardziej ze swoich modeli. ALe podejrzewam że następny jak niewymięknę będzie lepszy.

P.S. Nie chce wywoływać żadnych grzmotów ani Burz ale proszę zwrócić uwagę że wszystkie do tej pory wymieniane modele to MM po którym tak wszyscy jeżdżą a nie Modelik czy GPM nie wspominając już o Kartonowym Arseanale.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024