FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
23-06-04 22:59  Kiedy nowosci z modelika??
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Modelik obiecywal, ze w czerwcu ukaze sie kilka modeli samolotow. Skoro maja sie ukazac w czerwcu to powinny byc przynajmniej juz w zapowiedziach. Wie ktos kiedy maja zamiar sie ukazac??
Pozdrawiam!!!

100 % karton!!!!!!!!!!

 
23-06-04 23:28  Re: Kiedy nowosci z modelika??
KoRnik   

no wlasnie........ KoRnik tez ciekaw bo ma troszke kasy :D

 
23-06-04 23:39  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tylko nie w czerwcu! Mój debet osiągnął maxa i muszę wyciagać kasę od żony. Okropność, chociaż nie mam z tym problemów.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
23-06-04 23:56  Re: Kiedy nowosci z modelika??
KoRnik   

no tak do polowy lipca powinny juz byc w sprzedazy..... ! moze na urodzinki bym cos dostal :)

 
26-06-04 07:00  Re: Kiedy nowosci z modelika??
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zapowiadałem na czerwiec, ale nie wszyscy autorzy się wyrobili, a chcę wypuścić całe "stado" samolotów jednocześnie. Za kilka dni dostanę od autora ostatni projekt i od plastyka ostatnie dwie okładki, wtedy kompletną informację o nowościach zamieszczę na witrynie Modelika i zacznę drukować. Modele trafią do sprzedaży w II połowie lipca. To miesiąc później niż zapowiadałem, ale za to będzie aż 9 nowości! Ceny bardzo umiarkowane: 9-21 zł za model.
Przy okazji: od 1 lipca wzrośnie większość cen na Modeliki starsze niż nr 8/03 (ich ceny będą zrównane do poziomu cen modeli wydanych w 2004 roku). Kto planuje zakup jakiegoś starszego Modelika to zapraszam - jeszcze przez 4 dni jest taniej.

JOL

 
26-06-04 19:55  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Witold   

W witrynie HMV można przynajmniej poznać nazwy nowości Modelika.

 
26-06-04 20:14  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Maniur 

 

a można prosić link do tych dapowiedzi??

;)

 
26-06-04 22:09  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No no... JOL, ciekawe podejście do krajowego klienta.
Polski modelarz nie może wiedzieć, niemiecki ... jak najbardziej !

Krajowców niedewizowych informuję żę na
http://www.moduni.de/index.php znalazłem :
Albatros D.V
Hanriot HD-1
Hanriot HD-2 / hydro /
Jak-23
O-1

Pozostałe cztery obiecanki są nadal słodką tajemnicą MODELIKA

Leon

 
26-06-04 22:53  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

O-1 mozna było juz ogladać w Kruszwicy jako zapowiedz pewnie w fotkach z relacji będzie gdzies fotka tego modelu.

Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
26-06-04 23:34  Re: Kiedy nowosci z modelika??
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

To są jakies samoloty z I wojny?? Bo znam tylko Albatrosa. A kiedy Modelik wyda wreszcie jakis okret?? Inaczej. Kiedy ktokolwiek wyda jakis okret, bo ostatnio bieda i nedza w tym temacie (oprocz Yamato, oczywiscie).
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

100 % karton!!!!!!!!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024