FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-06-04 12:54  Do Wojtasa.r[ubooty]
Pablo1 



Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Sorry , ze tak publicznie ale na wszystkie maile wysłane do Ciebie otrzymuję wiadomość od administratora poczty, że mail nie doszedl.
W związku z tym pozwolę sobie na kilka słow tutaj.
Cieszę się, że podobają Ci się moje ubooty. Piszesz, że chcesz zrobić galerie do PWM.
Kilka słów wyjaśnienia ; otóż na PWM znajduje się już mój U-995. Jednakże nie jest to ten sam ktory jest na Konradusie.
Ten na PWM został wykonany w lipcu ubiegłego roku . Jeśli sie przyjrzeć dokladniej to różni sie od tego z Konradusa. Różnica polega głównie na tym, że U-995 na PWM nie posiada podłużnych otworow nad zbiornikami balastowymi, natomiast ten na Konradusie ma już takowe.
Po prostu za późno zorientowałem się budując szkielet, że te otwory mieszczą się na wzdłużnicy i byłoby ją widać w tychże.
Dlatego postanowiłem zbudować następnego U-995 i zrobić szkielet na środokręciu po swojemu .
Jesli chodzi o fotki to mam je wielkości ok. 0,7MB . Czy taka wielkośc Ci odpowiada czy mam je trochę pomniejszyć? Po prostu nie chcę zapychć Ci skrzynki.
Paweł Styczyński

1:100 to jest TO.

Nastojczywyj/Sovremiennyj t.956A
Dar Młodzieży
Radomka

 
14-06-04 15:28  Re: Do Wojtasa.r[ubooty]
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Pablo1 napisał:

> Sorry , ze tak publicznie ale na wszystkie maile wysłane do Ciebie otrzymuję wiadomość od administratora poczty, że mail nie doszedl.

sprubuj na specjalnie w tym celu przeznaczony adres:

wojtas.r@gower.pl

> Kilka słów wyjaśnienia ; otóż na PWM znajduje się już mój U-995. Jednakże nie jest to ten sam ktory jest na Konradusie.

a więc są to dwa zupełnie różne modele i każdemu nalezy się oddzielna galeria-tak myślę, możesz co najwyżej w opisie drugiego u-995 nadmienić, że jest to kolejny model tego samego okrętu i ew. co w nim usprawniłeś ale to już od ciebie zależy.

> Ten na PWM został wykonany w lipcu ubiegłego roku . Jeśli sie przyjrzeć dokladniej to różni sie od tego z Konradusa. Różnica polega głównie na tym, że U-995 na PWM nie posiada podłużnych otworow nad zbiornikami balastowymi, natomiast ten na Konradusie ma już takowe.
Po prostu za późno zorientowałem się budując szkielet, że te otwory mieszczą się na wzdłużnicy i byłoby ją widać w tychże.
Dlatego postanowiłem zbudować następnego U-995 i zrobić szkielet na środokręciu po swojemu .

myślę, że te uwagi mają dużą wartość i trzeba je zamieścić w opisie do galerii nowego modelu

> Jesli chodzi o fotki to mam je wielkości ok. 0,7MB .

opytmalnie po 3 fotki na e-mail bez kompresowania bez pomniejszania

> Czy taka wielkośc Ci odpowiada czy mam je trochę pomniejszyć? Po prostu nie chcę zapychć Ci skrzynki.

bez obaw 50 MB na bieżąco (jak tylko) jestem opróżniam
oczekuję więc na fotki i opis, uwagi do budowy modelu

wojtas.r
wojtas.r@gower.pl

ps. na interii jest jakaś filtracja antyspamowa-może to to-i tak już wyłączyłem, ale przede wszystkim skrzynka:
wojtas.r@gower.pl (pływadła kartonowe do galerii)

pozdrowienia dla wszystkich miłośni(czek)/(ków) modeli kartonowych !

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024