FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
26-02-04 08:55  Zakupy MM w Warszawie
Qba 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeśli ktoś jest z Warszawy i poszukuje Małych Modelarzy polecam udać się do wydawnictwa na Chocimska 14, pokój 102. Miłe panie mają kilka szaf z aktualnymi i starymi MM, i jest tego duuużo, mozna poprzeglądać, zobaczyć każdy egzemlarz, wybrać niepogięty i z dobrym wydrukim. I każdy niezależnie od zawartości - 5 zł !!

Te najnowsze też. Sam się wczoraj obkupiłem, z nowości nie dostałenm tylko SU-27, może jeszcze nie spłynęły zwroty, a apacza dostałem spod biurka. ;) Bajka

Polecam wszystkim.


__________________________________________________________________

Nie mów że nie masz czasu, tylko że masz inne priorytety.

GG 227079

 
26-02-04 09:29  Re: Zakupy MM w Warszawie
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

A może będzie się ktoś wybierał w najbliższym czasie? Podesłałbym listę i pieniążki. ; )

 
26-02-04 09:38  Re: Zakupy MM w Warszawie
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

>>> I każdy niezależnie od zawartości - 5 zł !!
Te najnowsze też....<<<
z jednej strony cieszy mnie ta możliwość robienia zakupów modeli taniej, jak każdego zresztą..
ale z drugiej strony to zastanawiam się nad taka polityka cenową... no bo jeśli ktoś model kupuje w kiosku lub prenumeruje za np 16 zł, czy 8,50 szt, to co - w nagrodę płaci więcej?? Chore.... rozumiem że są duże koszty kolprtażu itp i byłbym w stanie przełknąc tą różnicę 8,50/ 5 ale to 16/ 5 to lekkie przegięcie pały..
mam propozycję - może wszyscy kupujjmy MMy na Chocimskiej i lejmy na to co pojawia sie w kioskach, sklepach modelarskich itepe..
i bedziemy chwalić najtańsze wydawnictwo na rynku!!!!!

sfrustrowany tym że nie mieszkam w Warszawie i mam daleko do redakcji MM !!!
;-)
pozdrawiam!!!!

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
26-02-04 09:40  Re: Zakupy MM w Warszawie
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

aaaaaaa, soorryy MM!! , nie doczytałem o tym Su 27...
cofam, cofam .... choć dalej sfrustrowany jestem...... :-)

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
26-02-04 10:03  Re: Zakupy MM w Warszawie
MicZ 



Na Forum:
Galerie - 4


 - 4

Ja też miło wspominam wycieczkę do redakcji MM, gdy stałem w portierni i przeglądałem numery MM, wtedy przyszedł miły starszy pan (chyba redaktor naczelny)i sie spytał czego konkretnie potrzebuję, bo ma wszystkie numery MM a,że akurat konczył prace to zaproponował mi, żebym do jego domu pojechał bo tam trzyma MM-ki, i rzecywiście miał piwnicy pełno MM ładnie posegregowanych, mówił że odkładał sobie zawsze 4 egzemplarze każdego wydania, dał mi spis, mogłem sobie wybrać dowolny model!!! Nawet jakis z 1960 roku! Cena nie była wysoka ok 6zł za egzemplarz, a to było ładne kilka lat temu... może jak kiedyś znowu będę w Warszanie to też wstapie do LOKu;)

..:: Micz ::..

 
26-02-04 10:28  Re: Zakupy MM w Warszawie
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Mam kuzyna-modelarza w Warszawie. Najwyższy czas poprosić go o przysługę.......

Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
26-02-04 16:29  Re: Zakupy MM w Warszawie
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

znajomi z warszawy - strzeżcie się!

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
26-02-04 19:47  Re: Zakupy MM w Warszawie
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

I pomyśleć, że całą podstawówkę i szkołę średnią, mając Warszawę o jakieś 360 km od siebie śliniłem się na myśl, co bym to zrobił, gdybym był na owej tajemniczej Chocimskiej...
wdarłbym się i obczesał to ich archiwum ze wszystkich MM-ów, które zamiast znaleźć się w kioskach w Rzeczpospolitej Ludowej, do niego trafiły.
Tak, tak właśnie myślałem - skoro nie ma w kioskach, to na pewno bunkrują, żeby po paskarskich cenach sprzedawać na jarmarku i innych bazarach. Myślałem, że ci handlarze to tajni agenci redakcji - oprócz właścicieli teczek w kioskach oczywiście, którzy przekupują kioskarki żeby się nieuczciwie wzbogacić, a sami nic nie kleją.
Ależ to się myślało.
A tu takie czasy nastały, że można sobie pójść i kupić za pół darmo dawne białe kruki.
Ale to chyba pozytywna reflexja nad zmiennością dziejów :-)

Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
26-02-04 23:31  sienna
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Spory wybor (szczegolnie starszych) MM ma facat w sklepiku na Siennej. Naprawde zalegaja tam tego kilogramy...

Ceny sa dumpingowe - pomijajac jakies rzadsze wydania - 2zl lub 4zl za wydanie podwojne.

Tak przynajmniej bylo, gdy bylem tam ostatni raz (latem 2003).


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
27-02-04 19:48  Re: Zakupy MM w Warszawie
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

1 - Grzegorz napisał >>> I każdy niezależnie od zawartości - 5 zł !!
Te najnowsze też....<<<
2 - Krakowski fraszkopisarz Jan Sztaudynger napisał o pewnej Pani :
>>> ...i żeby równowaga nie była zwichnięta
unosząc suknię - spuszczała oczęta ...>>>
3 - GPM - zapewne dla zachowania owej równowagi - w swoim internetowym sklepiku
przy każdym MM napisał : <<< cena - 9,00 zł :-))) :-))) :-(

Pozdrawiam
Leon

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024