FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-11-23 21:13  [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
kwadratto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Witam

Model skonczony po okolo 11 miesiacach powolnego dlubania. Ogolnie swietnie sie sklejalo dzieki bardzo dobremu projektowi - bez zaskoczen biorac pod uwage wydawnictwo. Poza kilkoma malutkimi bledami spasowanie bylo super.

Nie jestem fanem modeli gdzie za duzo sie dzieje (chyba ze to cel projektu), wiec ominalem kilka otwartych klap / kabiny / etc,

Uwage musze zwrocic na geometrie skrzydel ktora schrzanilem - sa za bardzo wygiete w dol. W 100% moja wina bo sie nie przygladalem przy skladaniu i zauwazylem dopiero jak juz tona super glue wyschla / bylo za pozno na poprawki. Chyba nie rzuca sie w oczy.

Pozdrawiam!





















--

 
13-11-23 21:45  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Mój pierwszy model Halinskiego. Kleiłem go chyba w pierwszej klasie szkoły średniej..
Tobie wyszedł o niebo lepiej. Gratuluję wykonania.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
13-11-23 22:33  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Zacnie Ci wyszło to Tornado. Za taki finalny efekt złożenia w całość gratulacje zarówno dla sklejającego jak i autora opracowania. Wierzyć się nie chce, że model ma prawie ćwierć wieku. Tylko ten kolor jakiś taki hmm...

--
_ _ _ _ _ _ _
Halifax, Su-37, Su-35, Su-27, Black Widow, MiG-29M, MiG-29A, Mustang, SZD-22 Mucha, Iskra bis DF, Su-27 Fly Model, Su-30MKI, Su-30MK, LIM-2, SBLim-2Art

 
14-11-23 07:12  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Świetny, czysto i równo sklejony model. Gratulacje !

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-11-23 08:59  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Świetnie to wygląda! Jedno z moich marzeń modelarskich, niestety posiadam jakiś dodruk w którym jest różnica w kolorach na poszczególnych arkuszach i wygląda to mało ciekawie. Może kiedyś zrobię i pomaluje całość tak jak to robią niektórzy magicy na forum.

--
Pozdrawiam!

 
14-11-23 10:52  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Bardzo czysto i precyzyjnie sklejony model. Szkoda, że nie było relacji z opisem, bo widać, że warsztat i doświadczenie u kolegi na wysokim poziomie i profani standardu jak ja zawsze czegoś się nauczą. Gratki za efektowny model.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
16-11-23 17:22  Odp: [R/G] Panavia Tornado GR.1 (1:33; 1-2 2000, Kartonowy Arsenal)
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

wasia ostatnio te starsze Hale lepiej mi się klei niż aktualnie wydawane modele... :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024