FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-07-20 20:21  [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
karlos   

Witam .Mam takie krótkie pytanie ? Może ktoś kojarzy czy był wydany lub planowano wydać MiGa 15 w czechosłowackiej wersji malowania? Coś mi świta po głowie że gdzieś widziałem takie fotki przeszukałem cały intrnet ale niczego nie odnalazłem . Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję .

 
01-07-20 20:31  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czy o tym modelu mowa?

https://www.mojehobby.pl/products/MiG-15-S-102-FAGOT.html

Szukas tego modelu czy ogólnie miga 15?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
01-07-20 21:20  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
wasia 

Na Forum:
Galerie - 22
 

Jest jeszcze Hobby Model 2/2011 kat. 0103 z MiG 15 UTI, SBLim 2-A i CS-102.
edycja: A przepraszam, rzuciłem okiem do zawartości i CS-102 jest w barwach NRD.

Post zmieniony (01-07-20 21:35)

 
02-07-20 16:19  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
karlos   

Mucha tak właśnie o ten konkretny model pytałem w takim malowaniu. Jakoś nie mogłem odnalesć tego w internecie dlatego zgłupiałem i pomyślałem ze być może coś pokręciłem . Ale dziękuję za zainteresowanie tematem teraz muszę jeśli to możliwe upolować tą maszynkę .

 
02-07-20 16:20  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
karlos   

Wasia również dziękuję za zainteresowanie tematem .Pozdrawiam

 
02-07-20 18:08  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Karlos, jak chcesz Miga 15 ale w innym malowaniu, to mam z Fly Model razem z Sabre.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
02-07-20 20:45  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
karlos   

Mucha dziękuję za propozycję ale tak się składa ,że posiadam ten z Flymodel . Kolekcjonuję wszystkie istniejące MiGi15 z kartonu i tak naprawdę to brakuje tego tylko w czechosłowackim malowaniu . Mimo wszystko jeszcze raz dziękuję za ppropozycję

 
05-07-20 20:02  Odp: [P] Czy Model hobby wydał może kiedyś MiGa15 w czechosłowackich oznaczeniach?
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Mig - 15 został wydany także w wielu zachodnich wydawnictwach kartonowych.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024