FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-10-20 18:01  [G] Bedford QLD 1:25 Answer
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

To miał być model odpoczynkowy, ale jak zawsze w przypadku Answera okazał się wyzwaniem. Nie wszystko udało mi się zrobić tak jak bym chciał, jest kilka baboli, kilka części zmieniło swoje miejsce już po przyklejeniu. Babole mogą być moją winą jak i projektu - nie jestem w stanie tego stwierdzić, bo prawidłowe rysunki mogłyby to wyjaśnić. No właśnie - największa bolączka obu głównych projektantów pojazdów w wyd. Answer, czyli Panów Kita i Wandtke to rysunki. Każdy model zaczyna się świetnie - rysunki są wyraźnie, gęste od detali czasem nawet w rzucie izometrycznym (łał). Im bliżej końca tym bardziej widać, że komuś się spieszy. Nie chcę być gołosłowny i zamieszczam kilka przykładów - będziecie wiedzieć o co mi chodzi.



Podsumowując:
Plusy dodatnie:
- temat (największa zaleta produktów Answera)
- kleiło się ok, ale co jakiś czas był jakiś babol (biorę to na karb swoich umiejętności)

Plusy ujemne:
- RYSUNKI !
- nie ma kliku części, które są w oryginale (jest za to chłodnica, której w modelu nie widać !) - poniżej na fotce zaznaczyłem czego nie ma (np. skrzynek narzędziowych czy kosza na kanistry)
- przednie reflektory - jeden większy, drugi znacząco mniejszy
- rura wydechowa po niewłaściwej stronie






Post zmieniony (01-11-20 10:50)

 
31-10-20 04:08  Odp: [G] Bedford QLD 1:25 Answer
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ale fajna kolekcja brzydali.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
31-10-20 11:57  Odp: [G] Bedford QLD 1:25 Answer
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

"Zdjęcie niedostępne" - niestety nie widać ani jednego.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
01-11-20 10:51  Odp: [G] Bedford QLD 1:25 Answer
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Już powinny być widoczne.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024