FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
23-12-19 11:39  [G] SU-11 ANGRAF jeszce jeden i jeszcze raz
d_j 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam wszystkich po dłuższej przerwie.
Długo zastanawiałem się czy w ogóle publikować galerię z ostatnich wypocin. Akurat tak się złożyło, że ostatnia galeria su-11 Cevy pozamiatała wszystko. Ale żeby nie było że się kompletnie obijam postanowiłem pokazać ten jak dla mnie przyjemny model od strony kompletnego amatora uczącego się na nowo modelarstwa. Model jest w sumie łatwy, ale dał mi popalić i pokazał ile muszę się jeszcze nauczyć co widać na zdjęciach. Już miałem go sobie odpuścić, ale po namowie żony dokończyłem :) i bardzo dobrze bo sama maszyna mi się bardzo podoba, ma w sobie to coś z radzieckich konstrukcji i jest bardzo efektowna. A z drugiej strasznie nie lubię rozgrzebanych paru modeli naraz – vide rozpoczęty Andriej Pierwozwanyj – ale to już inna historia :)
Generalnie jeśli chodzi o wady potwierdzam to co pisali poprzednicy. Od siebie dodam, że warto zacząć budowę modelu od środkowego najdłuższego segmentu i „rozchodzić” się na tył i przód. Mi ten fragment nie wyszedł kompletnie szpary na łączeniach i złe spasowanie co widać na zdjęciach. Druga sprawa to podwozie i szablony drutów, są kompletnie oderwane od rzeczywistości, albo ja coś pochrzaniłem... Nie wiem czy są w ogóle z tego samolotu? Koniec końców nie dałem drutu do koła przedniego i prawego tylniego – efekt widać na zdjęciach.
Sorki za zdjęcia, noszę się z zamiarem kupienia lepszego aparatu od dłuższego czasu. Obecnym ciężko mi jest wycisnąć fajne ujęcia.



















A tak w ogóle na święta życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, zwinności i cierpliwości w sklejaniu wszelkiej maści drobnicy :)
pozdrawiam

 
25-12-19 15:58  Odp: [G] SU-11 ANGRAF jeszce jeden i jeszcze raz
Alenka 



Na Forum:
Galerie - 12
 

Podobało mi się. Tylko nos zbiornika paliwa nie jest doskonały.

 
28-12-19 03:49  Odp: [G] SU-11 ANGRAF jeszce jeden i jeszcze raz
d_j 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

zgadza się, dużo rzeczy tam nie wyszło za dobrze :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024