FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-06-16 16:11  [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL-37B Łoś WSMK2016
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

WSMK 2016 to już historia. Ta mini galeryjka miała być dużo wcześniej, jako promocja wydarzenia, ale jakoś tak się poskładało, że nie zdążyłem. Szkoda, ale mówi się trudno.

Z przyczyn technicznych, link do galerii zewnętrznej. Inaczej już galerie nie będą prezentowane prze zemnie.

Modelik opracowany przez Mariusza Kurzyńskiego, czyli mario9. Sklejony szybko (jakieś trzy dni), przy pomocy BCG który to klasycznie, po wywijał cały modelik na lewo i prawo ;-/ Chyba już nigdy się nie nauczę nim kleić :-/ Retusz, klasycznie w moim przypadku, akwarele lub tempery. Łatwo, schludnie i przyjemnie. Ponieważ nie mam kompletnie nastroju do rozpisywania się w eseje, to tyle na dziś. Pytania, uwagi, spostrzeżenia?

Aktualnie model znajduję się w zbiorach Muzeum papírových modelů Police nad Metují.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (18-11-20 13:27)

 
11-06-16 16:57  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL-37B Łoś WSMK2016
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Przymierzałem się coby go skleić dla wnuka.
Po tej galerii motywacja znacznie mnie wzrosła :-))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
11-06-16 21:20  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL-37B Łoś WSMK2016
indianscout   

Niektóre niewidoczne detale,jak na przykład osłony popychaczy zaworów w silniku mogłeś sobie odpuścić bo i tak ich nie widać :) A tak na poważnie todzieci w pierwszych klasach podstawówki powinny na takich modelach uczyć się wycinania i sklejania-proste ale efektowne...

 
11-06-16 22:19  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL-37B Łoś WSMK2016
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Fajny :) Teraz jeszcze bardziej załuję ze mnie nie było... Posiedziałbym jak Łoś z Łosiem przy Żubrze :)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
12-06-16 09:11  Odp: [Galeria] Modelarstwo z ;-) PZL-37B Łoś WSMK2016
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

vwsmok trzeba tylko kadłub na coś jeszcze podkleić. Tak prosto z wycinanki będzie za wiotki.

indianscoutu a kto biednemu zabroni żyć bogato?! B-) Dzieciaki powinny takie rzeczy robić na ZPT, ale dzięki bogu i partii, ten przedmiot zlikwidowano :-/ Dzięki temu mamy 15 letnich inwalidów :-(

Łosiu trzeba było być :-P Co niektóre jednostki nawet próbowały konkurować na warsztatach z 5 latkami :-D ... z marnym skutkiem :-P Nagrody nie dostały B-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024