FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
15-10-03 15:54  T-34/85 z Modelika
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak jak w temacie może ktoś już kleił ten model i może ma jakieś fotki bo przymierzam sie do klejenia tego pojazdu :-)

 
15-10-03 16:22  Re: T-34/85 z Modelika
Wyrwizab   

Nie kleilem, ale mam ten model i prawdopodobnie wezme sie za niego po sklejeniu BTR-80. Licze ze zrobisz raport z budowy :)

 
15-10-03 17:36  Re: T-34/85 z Modelika
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wyrwizab postaram sie najpierw musze skończyć Warriora

 
15-10-03 20:38  Re: T-34/85 z Modelika
Wyrwizab   

Dodam jeszcze ze robilem rozeznanie male na stronkach modelarskich (nie mowie ze wszystkie znam) ale nigdzie nie znalazlem zdjec tego modelu, takze na ostatnich wystawach. Czyzby nikt nie skleil "kultowego" czlgu II w.? Mam nadzieje ze bedzie sklejalny, ja troche jednak walcze z BTR-em. Powodzenia.

 
15-10-03 22:01  Re: T-34/85 z Modelika
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

jak skończysz BTR-80 to zamieść pare fotek ja jak będe robił T-34 to zamieszcze fotki jak będe miał dośtęp do cyfraka :-)

 
15-10-03 23:47  Re: T-34/85 z Modelika
terminator 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wyrwiząb też teraz klejęBTRa jestem przy cz. nr 8, jak idzie kelejenie? jużwidać że ędzie fajny modelik ":)

 
16-10-03 09:46  Re: T-34/85 z Modelika
Wyrwizab   

Terminator, ja jestem przy 9, relacje zamieszczam na pobliskim forum, ale stwierdzilem juz kilka problemow - np dlugosc czesci 5L i 5P oraz 7 a teraz 9 - miales moze podobnie ? Aktualnie mam niestety przestuj do odwolania wiec na pewno mnie dogonisz :) A model zawsze mi sie podobal i widac juz ze powinien sie niezle prezentowac. Naturalnie o ile czegos nie spieprze :)

 
16-10-03 14:39  Re: T-34/85 z Modelika
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ja mam BTR-80, ale wezmę się za niego gdy tylko skończę Wildcata, którego jeszcze nie zacząłem. A nie wydaje się wam, że z deka za jasny i za rażący ten żółty kolor?

 
16-10-03 15:28  Re: T-34/85 z Modelika
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ten BTR to jakaś wersja T-34 ?

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 
16-10-03 20:25  Re: T-34/85 z Modelika
Sokół 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

kolor BTR-80 jest za jasny ale rosjanie mają takie malowanie a kolor powinien być troszke ciemny zdecydowanie ciemniejszy Tempest a ten BTR to nie jest żadna wersja T-34 :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024