FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
31-03-16 22:59  [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Palfrey 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, chciałbym przedstawić moim zdaniem dość przyjemny modelik wodnego młyna rodem z Czech :)



Post zmieniony (31-03-16 23:09)

 
31-03-16 23:44  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Podoba się, bardzo, fajna dioramka, ale mnie brakuje fotek przedstawiających model w całości. Chciałbym zobaczyć całe elewacje, chociaż ta prezentacja ma duży urok.

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
01-04-16 07:16  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No kolego.... Przywaliłeś z grubej rury tak na dzieńdobry! Piekna rzecz! Strasznie spodobał mi się pomysł z tym kwitnącym dzrzewem. Napewno kiedyś wykorzystam to w jakimś swoim projekcie :-P Zasłużone gratulacje!

PS: Może faktycznie przydały by sie jeszcze zdjecia całości, z różnych ujęć.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
01-04-16 07:30  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Bardzo ładny model... jeszcze tylko jakieś gąski albo kury i młynarzowa opata o framugę wystawiająca białe pyszczysko do wiosennego słoneczka i byłaby sielanka :)

Gratuluję mocnego startu na forum :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
01-04-16 08:18  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Witam,
super-sprawa taki model młyna, bardzo fajny model. Gdyby tam jeszcze na dioramce był strumyk płynący do tej drewnianej rynny kierującej wodę na koło... No, ale może młyn już nieczynny od kilku lat to nawet strumyk trawką zarósł.
Gratulacje za pomysł i wykonanie. Lubię takie modele, są one inspiracją.
pozdrawiam
Mirek

--
Pozdrawiam
Mirek

 
01-04-16 09:40  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos

Również gratuluję udanego modelu. Czy mógłbyś bardziej sprecyzować swoje odczucia co do jakości opracowania, mankamentów klejenia itp. ? Obiekt bardzo mi się podoba.

Mirmic młyn funkcjonuje i nie zarósł. Ma się dość dobrze i znajduje się na terenie skansenu w Zubrnicach (mniej więcej okolice Usti n/Łabą - Dieczyn). Byłem, widziałem na własne oczyska :)

Dla wszystkich zainteresowanych link do opisu Skansenu, znajdziecie tam kilka fotek przedmiotowego młyna ---> http://www.czechy.astra28.eu/zubrnice.html patrzcie rozdział "Mały młyn wodny - Týniště - budynek nr 27".

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
01-04-16 11:39  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Astra,
dzięki za info, faktycznie woda dostarczana jest rurą zakopaną pod trawnikiem.
Już chyba takie moje skrzywienie w rodzaju "jak to funguje" :-)

pozdrawiam
Mirek

--
Pozdrawiam
Mirek

 
01-04-16 12:30  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Mirek, bo Ty byś tylko od góry wodę lał... a to od dołu też trzeba! Czesi mają wszystko na opak ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
01-04-16 13:56  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Viking, woda dobra rzecz a lanie jeszcze lepsze ;-)

 
01-04-16 15:28  Odp: [G] Vodni mlyn Zubrnice 1:120 Ducase CZ
Palfrey 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Miło mi, że chatka się podoba :) O wodzie myślałem, ale stwierdziłem, że może przy okazji innego modelu, bałem się, że coś może nie wyjść.

Astra28-> opracowanie jest bezbłędne, a kolory żywe i świetnie dobrane. No i oczywiście wszystkie okna i drzwi można wykonać w trójwymiarze.

Dodaję jeszcze kilka fotek.



Post zmieniony (01-04-16 15:35)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024