FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-01-15 16:11  [Pytanie] Kent czy London
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Witam
Mam pytanie odnośnie tych modeli. Widział ktoś je na żywo w 2D ?? Co możecie powiedzieć na temat ??
Czytałem recencje, ale jeśli możliwe chciałbym poznać Wasze zdanie
pzdr

 
29-01-15 17:14  Odp: [Pytanie] Kent czy London
Grzech 

 

Witam. Mam oba dwa, niestety nie przed sobą. Tak piszę z pamięci,jest to tylko moja może nie obiektywna opinia. Bardziej podoba mi się ''HMS Londyn" . dobre szczegółowe opracowanie, ciemny kamuflaż bardzo fajny, prosta burta. Co do ''HMS Kent" model trochę prostszy kamuflaż jasny w mojej opinii trochę za ostre barwy zielono-niebiesko-szary , burta skośna z bąblem. Ale może niech się wypowiedzą specjaliści. Ja amator :-) Pozdrawiam.

--
Elektryczne nożyce z gór , w kosmosie nie ma większych....:-) .

 
29-01-15 18:16  Odp: [Pytanie] Kent czy London
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Ha, Dokker podoba mi się Twój gust:) Brytole to jest to:). Nie odpowiem Ci wprost na Twoje pytanie, bo Kenta nie widziałem. Jeśli jednak zastanawiasz się czy London czy nie London, to zdecydowanie London:). Pod względem jakości rysunków, wydruku, szczegółowości, która jest "w sam raz" to jest ciacho. Miałem już modeli nie kupować, ale jak go przejrzałem, to kupiłem od razu:) Widziałem też ten model sklejony - naprawdę robi wrażenie. Myślę, że nie będziesz żałował. To jeden z piękniejszych modeli jakie zdarzyło mi się widzieć, choć w powszechnym odbiorze, mam wrażenie, przeszedł jakoś bez echa.
Strzeliłbym Ci jakieś foty wycinanki, ale mój egzemplarz jest teraz na drugim końcu Polski (i dobrze, bo dostałoby mi się za kolejną rozpoczętą relację:)).

Pozdrawiam

Post zmieniony (29-01-15 18:17)

 
29-01-15 18:24  Odp: [Pytanie] Kent czy London
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może ta relacja pomoże Ci w wyborze (jeśli jej jeszcze nie widziałeś):

http://wmc.kvaksiuk.com/viewtopic.php?f=53&t=3563&start=160

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
29-01-15 18:35  Odp: [Pytanie] Kent czy London
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Dzięki Panowie za opinie, właśnie o takie mi chodziło nie specjalistów a amatorów :-)
Ja tam śróbek nie liczę w okrętach :-)
Do Kentów mam taką słabość że w tym wypadku to raczej powinienem pytać który najpierw :-) Trzeba jakoś zaplanować zakupy w roku :-)
Realcji wcześniej nie widzałem, choć zdjęcia sklejonego Londona to tak.
Pzdr

 
29-01-15 19:31  Odp: [Pytanie] Kent czy London
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Kenta nie mam, za to London to jest TO!
A pozwolisz że zapytm: będziesz go robić w standardzie, czy może go zmniejszysz? Bo jeśli chcesz zmniejszać, to Londona trzeba będzie znacznie uprościć...;-)

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
29-01-15 22:23  Odp: [Pytanie] Kent czy London
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Nie, nie bedzie zmniejszany. Powoli dojrzewam do standardu :-)
Kolejka maluchów do sklejenia się powoli kończy (choć parę jeszcze jest), ale szpachli i farby mam powoli dość :-) ( na jakiś czas).
Jak na razie pogoda nie sprzyja kaponowaniu więc działam w "swojej" mikroskali.
Pzdr

 
31-01-15 12:37  Odp: [Pytanie] Kent czy London
dryf   

widziałem gdzieś na rosyjsko języcznym forum fotki Kenta , przesłał bym link - ale nie mogę znaleźć
, generalnie London uchodzi jako bardziej precyzyjne i zdetalizowane opracowanie , Kent natomiast wg mnie w tym kamuflażu wygląda źle , wg mnie ten okręt najlepiej prezentuje się w najwcześniejszej wersji z jasną byrtą i żółtymi kominami, ale takich opracowań nie ma i być może nie będzie ( mania II wojny). Generalnie w kamu dobrze wyglądą tylko kilka okrętów i tu London jest chyba wyjątkiem.

 
31-01-15 13:13  Odp: [Pytanie] Kent czy London
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Ja posiadam tylko Londona i podpisuję się pod wszystkimi dobrymi opiniami o tym modelu. Jest tylko jedna rzecz która mi się w nim nie podoba - bardzo ciemny pokład. Deskowania prawie nie widać, a i trzeba się solidnie przyjrzeć, żeby dostrzec oznaczenia miejsc gdzie trzeba coś przykleić. Moim zdaniem tu nieco przesadzili. Kenta nie widziałem jeszcze na własne oczy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024