FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-03-15 07:54  Transporter platform dla rakiet, MicroArtwork
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie wiem czy to nowość, ale na pewno ciekawa rzecz.

http://www.microartwork.com/html/crawler_transporter_1-96_model.html

Transporter platformy dla rakiety (nie wiem czy fachowo to nazywam). O ile dobrze przeczytałem i zrozumiałem, jest to jeden z trzech elementów składających się na cały modelarski projekt. Transporter kosztuje niestety 130 Euro plus koszty przesyłki. Sporo, ale może jak się zaciśnie pasa, nie kupi żonie kosmetyków to zebranie tej sumy będzie możliwe.
Na niemieckim forum znajduje się relacja z jego budowy.

http://www.kartonbau.de/forum/crawler-1-96-von-micro-artworks-bauberichte-spezielle-interessen/board44-spezielle-interessen/t32168-f46/

Post zmieniony (04-03-15 13:06)

 
04-03-15 08:57  Odp: (N) Transporter platform dla rakiet, MicroArtwork
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To mobilna platforma która transportowała platformy startowe rakiet programu Apollo i wahadłowców.
Ten model sprzedawany jest od kilku lat. Do tej pory był chyba najdroższym modelem kartonowym do czasów polskich wydawnictw ze wszystkimi dodatkami :-)

 
04-03-15 11:01  Odp: (N) Transporter platform dla rakiet, MicroArtwork
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Aha, czyli staroć, ale i tak wg mnie ciekawa rzecz.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024